SPIN

Trzech nowych zawodników w Pogoni

Aneta Borkowska środa, 10 lipca 2013, 08:32 Sport

Kolejne wzmocnienia w drużynie MKP Pogoń Siedlce. Od nowego sezonu w siedleckich barwach zagrają Łukasz Zaniewski, Jarosław Ratajczak oraz Łukasz Wójcik. Dwaj pierwsi podpisali z klubem roczny kontrakt, ostatni został wypożyczony z Pogoni Szczecin.

Łukasz Zaniewski – 22-letni napastnik jest wychowankiem Korony Ostrołęka, skąd trafił do młodzieżowych drużyn Jagiellonii Białystok. Ponadto zawodnik ma za sobą występy na I ligowych boiskach w takich klubach jak: Dolcan Ząbki, Olimpia Elbląg i Okocimski Brzesko. W rundzie wiosennej ubiegłego sezonu reprezentował barwy Resovii Rzeszów.

Jarosław Ratajczak (22 – lata) obrońca, jest wychowankiem Aluminium Konin skąd trafił do Lecha Poznań. Dwa sezony  spędził w I – ligowej Olimpii Grudziądz. Dzięki występom na zapleczu Ekstraklasy został powołany do reprezentacji Polski do lat 21, gdzie rozegrał 45 minut w meczu przeciwko Danii. W minionym sezonie na jesieni był w szerokiej kadrze Lecha Poznań, prowadzonej przez trenera Mariusza Rumaka, a na wiosnę reprezentował barwy GKS-u Katowice.

Łukasz Wójcik jest wychowankiem Pogoni Siedlce. Latem 2011 roku trafił do I – ligowej Pogoni Szczecin, jednak zdołał zagrać tylko w meczu Pucharu Polski. W minionym sezonie wystąpił w 23 spotkaniach II ligi w barwach Radomiaka Radom

 

źródło: MKP Pogoń Siedlce

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?