SPIN

POLICJA: Pobili i okradli mężczyznę

Beata Głozak wtorek, 16 lipca 2013, 21:03 Aktualnie

Siedleccy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy w okolicy dworca PKP pobili i okradli 41-letniego mieszkańca powiatu siedleckiego. Do zdarzenia doszło w minioną sobotę. Sprawcy rozboju trafili do policyjnego aresztu.

Pokrzywdzony zawiadomił policję ok. godziny 23. Powiedział, że został napadnięty i pobity przez trzech mężczyzn w rejonie dworca PKP w Siedlcach. Mężczyźni zabrali mu także złoty łańcuszek, bilet i pieniądze, ale dzięki szybkiej reakcji zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Jak się później okazało, napastnicy byli nietrzeźwi a jeden z nich jest osobą nieletnią. Funkcjonariusze odzyskali skradzione przedmioty i pieniądze.

Dzisiaj wobec najagresywniejszego napastnika sąd zastosował areszt tymczasowy. Drugiego mężczyznę objęto dozorem policyjnym. Sprawcom grozi do 12 lat więzienia, a o dalszym losie nieletniego zadecyduje sąd rodzinny.

autor. sierż.szt.  Edyta Barycka, KMP Siedlce

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?