SPIN

To oni będą dla nas zdobywać gole

Aneta Borkowska piątek, 26 lipca 2013, 00:04 Sport

W sobotę (27 lipca) przed kibicami piłki nożnej ogromne emocje, gdyż siedlecka Pogoń rozegra pierwszy mecz ligowy w rundzie jesiennej, a rywalami biało-niebieskich będzie drużyna  Concordia Elbląg. Poniżej przestawiamy zdjęcia każdego z zawodników oraz kadry szkoleniowej.

Rząd górny (od lewej): Jarosław Ratajczak, Mateusz Urbański, Przemysław Rodak, Wiktor Lach, Daniel Dybiec, Czerkas Adam, Mateusz Steć, Tomasz Grochowski
Rząd środkowy (od lewej): Samuelson Odunka, Marcin Stromecki, Robert Kwiatkowski, Marcin Paczkowski, Adam Dziubiński, Kozaczyński Jacek, Karol Budzikur, Bartosz Kaszubowski, Damian Guzek, Sylwester Buga, Łukasz Zaniewski,
Rząd dolny (od lewej):  Łukasz Wójcik, Mariusz Dzienis, Daniel Bierkat, Krzysztof Pawlusiewicz, Rafał Wójcik, Bartosz Tarachulski, Mirosław Bołbotowski, Dariusz Młynarczyk, Krystian Wójcik, Cezary Demianiuk

BRAMKARZE

OBROŃCY

POMOCNICY

NAPASTNICY

KADRA SZKOLENIOWA

10 komentarzy

 1. Fan Pawła Zarzecznego dodano 8 lat temu

  Ej mieszkańcy miasta Siedlce jak to jest Pogoń gra w II lidze a stadion jest zapełniony do połowy panie Kudelski niech Pan wyburzy ten stadion wcześniej każdy narzekał dlaczego Siedlce nie mają prawdziwego stadionu a jak jest to do w połowie nie zapełnia się gdyby zapełniał się to byśmy mieli oświetlenie.

 2. PRECZ Z EMRYTAMI Z POGONII dodano 8 lat temu

  Szacunek dla Kibiców Pogoni co dopingują drużynę natomiast precz z piknikami i emerytami ci ostatni to zakała dla naszego klubu,miasta a także i Polski mądrale tylko w gębie jak ich słyszę to mnie krew zalewa wymądrzają się co to nie oni.Ciekawe jakbyście emeryci rządzili klubem,naszym miastem czy Narodem Polskim jak wtedy byście się wymądrzali naprawdę posłuchajcie tych emerytów na Pogoni to wpadniecie w depresję uważam,że przez okres 2013-2034 powinien być zakaz wchodzenia na Pogoń ludzi urodzonych przed 1960 rokiem.

 3. gosika dodano 8 lat temu

  bramkarz Jacek Kozaczyński <3 muuua

 4. aadd dodano 8 lat temu

  Puknij się w głowę człowieku, kim ty jesteś żeby ludziom na mecz zabraniać chodzić…

 5. to???? dodano 8 lat temu

  To kibice – to kibole.

 6. Dudek dodano 8 lat temu

  Gratuluję Fizjoterapeuty. Najlepszy spec w mieście.

 7. asd dodano 8 lat temu

  Prawdę mówi. Niestety na naszym stadionie 50% frekwencji to emeryci. Dlaczego? A no dlatego, że inni muszą pracować a mecz popada średnio o godzinie 15-16. To kto wtedy ma przyjść jak nie oni…A ile można od nich zwrotów na K.. i H.. usłyszeć…

 8. PRECZ Z EMRYTAMI Z POGONII dodano 8 lat temu

  Dzięki asd za wsparcie a do gościa o ksywie aadd dobra zapędziłem się ale naprawdę o ile szacunek dla tych Kibiców co śpiewają bo to dzięki wam warto na mecze przychodzić.A co do tych nieco starszych kibiców owszem trzeba poszaleć i nawet od czasu do czasu mocno poprzeklinać nawet jak tak mam ale żeby te starsze osobniki potrafili przeklinać coś w stylu Himilsbacha i Maklakiewicza (dla mało kumatych nie byli to aktorzy ale grali w filmach i to bardzo ciekawie i obaj mimo,że już nie żyją ale są więcej warci na postawienie w sprawie niż te wszystkie kabarety razem wzięte). Ale wracając do tego niech tak się zachowują te dziadki jak ci obaj czyli Himilsbach i Maklakiewicz wtedy będzie ok a ciągle mówienie na ka czy h to nie jest takie smaczne bo kążdy tak potrafi powiedzieć.

  • niekumaty dodano 8 lat temu

   Powiadasz, że Zdzisław Maklakiewicz absolwent PWST w Warszawie..nie był aktorem.. no, no……

 9. PRECZ Z EMRYTAMI Z POGONII dodano 8 lat temu

  Zresztą taki Bruce Willis byłby lepszym kabareciarzem w Polsce niż obecne kabarety.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?