SPIN

Święto Wojska Polskiego

Beata Głozak piątek, 16 sierpnia 2013, 16:18 Ostatnie galerie

Wczoraj (15 sierpnia) w mieście odbyła się uroczystość z okazji święta Wojska Polskiego. O godz. 17. na cmentarzu wojennym złożono kwiaty, potem odbyła się msza św. w intencji poległych żołnierzy. Po liturgii nastąpił przemarsz wojska ulicami miasta pod pomnik marszałka Piłsudskiego gdzie odbyły się uroczystości centralne. Poniżej przedstawiamy zdjęcia z wydarzenia.

3 komentarze

 1. wstyd dodano 8 lat temu

  szkoda, że władze zupełnie zapomniały o pomniku AK na Skwerze Wileńskim (za to dobrze co roku pamiętają o pomniku Armii Czerwonej)

 2. jacek jackowski dodano 8 lat temu

  to mają być obchody swięta WP? to śmiech na sali!! najlepiej jakby odbyły się po 23-ej.. współpraca z jednąstką? a gdzie pokaz wyposażenia i sprzętu. gdzie pokaz umięjętności naszego współczesnego wojska? impreza powinna rozpocząć się o 10-12 i trwać do 18-ej…wojskowa grochówka, musztra paradna i orkiestra….nie można było tego zorganizować? wiocha, syf i wielkie G..O

  • goska dodano 8 lat temu

   Moje zdanie jest IDENTYCZNE. nic dla dorosłych i nic dla dzieci. Byłam z córką i bratankiem. Niestety: wynudzili się. Inne dzieci też. Mam wrażenie, że takie uroczystości są w naszym mieście organizowane tylko i wyłącznie, aby lokalne władze mogły kolejny raz się … przewietrzyć. Z miła chęcią zobaczylibyśmy pokaz umiejętności naszych żołnierzy, pokaz sprzętu, zwiedzanie jednostki, nawet robienie sobie zdjęć z mundurowymi. A tak jak zwykle smutek, nuda i lenistwo.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?