SPIN

Pogoń poprowadzi jej wychowanek

Beata Głozak czwartek, 22 sierpnia 2013, 22:19 Aktualnie

Dzisiaj obowiązki pierwszego trenera zespołu seniorów powierzono Danielowi Purzyckiemu, wychowankowi klubu – poinformował zarząd MKP Pogoni Siedlce. W sztabie szkoleniowym pozostają Bartosz Tarachulski, Krzysztof Pawlusiewicz oraz Maciej Bołbotowski. Umowa z Purzyckim została podpisana do 30 czerwca 2014.

Daniel Purzycki urodził się w 1975 roku w Siedlcach. To wychowanek Pogoni, który reprezentował m.in. barwy Stali Stalowa Wola, ŁKS-u Łódź oraz Górnika Łęczna. Był także zawodnikiem niższych klas rozgrywkowych brytyjskich klubów. Purzycki prowadził szkolenie młodzieży w klubach Swansea City A.F.C. a ostatnio Blackburn Rovers F.C. Był dyrektorem sportowym Polonii Warszawa i drugim szkoleniowcem pierwszego zespołu Korony Kielce.Od początku tego roku był doradcą społecznym „biało-niebieskich”.

Komentarze (1)

  1. Pan M dodano 8 lat temu

    Możecie napisać umowę do 2020, ale racjonalnie myśląć, po ostatnich krokach Pana Prezesa to bardziej skłonny jestem napisać że umowa obowiązuje nie dłużej niż do 31.12.2013 🙂

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?