Dwa gole Wójcika i zwycięstwo Pogoni

Beata Głozak sobota, 24 sierpnia 2013, 21:47 Aktualnie, Sport

Po wysokiej przegranej z Radomiakiem Radom, piłkarze siedleckiej Pogoni zrehabilitowali się pokonując dzisiaj Limanovię Limanowa 3:0. Udany debiut w roli trenera zaliczył Daniel Purzycki.

Od początku gra obu zespołów była chaotyczna, podania niecelne a utrzymanie przy piłce trudne. Pierwsze kilkanaście minut spotkania rozgrywało się głównie na połowie „biało-niebieskich” a krótkie i szybkie podania gości sprawiały siedlczanom niemałe kłopoty. Sytuacja odmieniła się po 31. minucie meczu kiedy Krystian Wójcik zdobył prowadzenie dla Pogoni. Gra nabrała przyspieszenia. Zmotywowani przewagą podopieczni trenera Daniela Purzyckiego rozpoczęli drugą połowę spotkania dużo pewniej. W 64. minucie meczu po zamieszaniu w polu karnym Marcin Stromecki podwyższył prowadzenie Pogoni na 2:0 a w 88. swojego drugiego gola w dzisiejszym spotkaniu zdobył Krystian Wójcik.

Trener gości Dariusz Siekliński w komentarzu pomeczowym podkreślił, że jego zdaniem dzisiejsza przegrana jest zbyt wysoka.