SPIN

Honey Cup – Międzynarodowy Turniej Rugby PROGRAM

Aneta Borkowska poniedziałek, 26 sierpnia 2013, 13:19 Sport

31 sierpnia o godz. 11. w Siedlcach odbędzie się II Międzynarodowy Turniej Rugby Weteranów „Honey Cup”. Imprezę przygotowuje Miejski Klub Rugby. Turniej zostanie rozegrany na boisku bocznym stadionu Agencji Rozwoju Miasta przy ul. Jana Pawła II 6.

W turnieju zagrają cztery drużyny: Atlant Kaliningrad (Rosja), Sokół Lwów (Ukraina), Poland Veterans i gospodarze WFS Siedlce Veterans. Oprócz tradycyjnego pucharu zwycięzca turnieju otrzyma ręcznie malowany garnek wypełniony miodem.

Godzinę przed rozpoczęciem turnieju kierownicy i kapitanowie drużyn spotkają się z sędziami na odprawie technicznej uzgadniając szczegóły rozgrywek. Zakończenie gier planowane jest na godzinę 14. Następnie wszyscy zawodnicy spotkają się na Honey Cup Party czyli tradycyjnej „trzeciej połowie” gdzie nastąpi wręczenie trofeów.

godz. 11. – WFS Siedlce Veterans v Altant Kaliningrad (sędzia Marek Fedorowicz),
godz. 11.25 – Lechia Gdańsk v Sokół Lwów (sędzia Marek Fedorowicz),
godz. 12.05 – WFS Siedlce Veterans v Lechia Gdańsk (sędzia Walera Matczuk),
godz. 12.30 – Atlant Kaliningrad v Sokół Lwów (sędzia Walera Matczuk),
godz. 13.10 – Sokół Lwów v WFS Siedlce Veterans (sędzia Cezary Księżopolski),
godz. 13.35 – Lechia Gdańsk v Atlant Kalinigrad (sędzia Cezary Księżopolski),

Choć turniej Honey Cup zostanie rozegrany w ciągu jednego dnia, impreza potrwa od 30 sierpnia do 1 września. W piątek, 30 sierpnia planowana jest prezentacja drużyn i spotkanie z działaczami Sokoła Lwów dotyczące udziału siedleckiej drużyny w rozgrywanym na Ukrainie turnieju Karpacka Jesień. W niedzielę zaplanowano spotkanie na linii European Veteran Rugby Association – Miejski Klub Rugby dotyczące organizacji w Siedlcach Europejskiego Festiwalu Weteranów w 2017 roku.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?