SPIN

Nowym przewodniczącym rady miasta został radny STS-u

Beata Głozak piątek, 30 sierpnia 2013, 13:47 Aktualnie

Jak informuje obecna na sesji miejskiej Aneta Borkowska radni wybrali nowego przewodniczącego Rady Miasta Siedlce. Został nim radny Siedleckiego Towarzystwa Samorządowego Henryk Niedziółka.

Jego kandydaturę zgłosił inny radny STS-u Arkadiusz Mazurkiewicz. Niedziółka zdobył on 12 głosów. Na Piotra Karasia głosowało 6 radnych, oddano 3 głosy nieważne.

7 komentarzy

 1. ktoś, kto patrzy i widzi dodano 9 lat temu

  Dziwię się, że STS dało się wciągnąć w gierki PiS. Chylę czoła nad naiwnością p. Niedziółki, wydawałoby się, mądrego człowieka. Ale cóż, czas pokaże, że STS wyjdzie na tym jak, przysłowiowy, Zabłocki na mydle.

 2. jkijkj dodano 9 lat temu

  czas pokaze, a PO chciala od dawna być w opozycji i w koalicji, chlopcy z PO zakiwali się  mocno,, a wiadomo, ze tam nikomu piłki się nie podaje, gra solo, brak procedur demokratycznych i "wycinanie się nawzajem"i, Sa za a nawet przeciw.

 3. do chorych,,, z miłości dodano 9 lat temu

  Platforma to, Platforma tamto… ostatnio zaczęli uprawiać politykę miłości w Radzie Miasta. Zarzucali wszystkim politykierstwo, a sami podkreślali, że wszystko załatwiło dla miasta PO. Przede wszystkim chyba minister JW Rostowski, który załatwił miastu 15 milionów deficytu (przeszacował – dla poklasku – dochody budżetów w 2013: państwa i samorządów)… Dajmy czas dla solidnego Niedziółki

 4. pszczelasz dodano 9 lat temu

  Świat się zmienia. Wybrali Henia.. .

 5. Ehhh dodano 9 lat temu

  Gratulacje, doświadczony samorządowiec, BRAVO

 6. widz dodano 9 lat temu

  a ja mysle, że zakiwał się PIS. teraz stoi pod scianą i musi zgodzic sie na wszystkie żadania STS. Nie mają wyjścia. A dodatkowo od dawana STS rozmawiał z PO. Kto wie czy to nie celowa gra. Brawo Kudelski. Ruch godny sołtysa z Rozbitego Kamienia. Ha, ha

 7. xyz dodano 9 lat temu

  Był STS, a od czwartku jest PiS-bis

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?