SPIN

Wymienili się stanowiskami

Aneta Borkowska czwartek, 12 września 2013, 15:33 Aktualnie

W siedleckim urzędzie nastąpiły zmiany na stanowiskach naczelników i kierowników. Gospodarką komunalną nie zajmuje się już Stanisław Mrówczyński.

Stanisław Mrówczyński nie jest już naczelnikiem Wydziału Gospodarki Komunalnej tylko Wydziału Spraw Obywatelskich. Na stanowisku zastąpi go Tomasz Lipiński, który do tej pory był kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego. Funkcję kierownika USC obejmie Andrzej Leszkowicz, który wcześniej był naczelnikiem w Wydziale Spraw Obywatelskich.

Więcej informacji niebawem.

 

6 komentarzy

 1. pantarei dodano 9 lat temu

  Wszystko w ramach swojaków. Tylko dziwne że Prezydent dał Mrówczyńskiemu równorzędny, spokojniejszy stołek. A powinien go wyrzucić na zbity pysk.

 2. Filozof dodano 9 lat temu

  A czy pan Leszkowicz nie dostał garba od ciągłego uklonu jego ekscelencji prezydentowi.

 3. JA dodano 9 lat temu

  Oj coś mi się wydaje, że Pan Mrówczyński za dużo mówił i został przeniesiony tam gdzie mówić nie trzeba. Pan Prezydent jednak potrafi się zemścić.

 4. bb dodano 9 lat temu

  Czytałam kiedyś taka opowiastkę, bardzo pasuje do tej sytuacji:
  Na drzewie siedzi stado ptaków: wrony, szpaki, wróble i inny drobiazg. Kraczą, ćwierkają, hałasują, aż wnerwiły gajowego. Wystrzelił w górę z dubeltówki i wypłoszył całe stado. Ale nie mineło wiele czasu i ptaki na drzewo wróciły. te same, tyle tylko, że siadły na innych gałęziach i dalej robiły swoje, czyli – nie robiły nic poza hałasem wokół siebie.

 5. As dodano 9 lat temu

  Wydaje mi sie że Prezydent testuje p.Lipińskiego. To przecież były ułomny likwidator, kandydat na wójta z PiS.
  No i koniec ciepłej posadki w USC, trza miejsc dla najbliższych

 6. xxxx dodano 9 lat temu

  Pan Leszkowicz lubi bawić się w plotki jak baba z targu….

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?