SPIN

Wybory władz lokalnych PO

Aneta Borkowska poniedziałek, 16 września 2013, 09:57 Społeczeństwo

Drogie Panie. Nie wiem która z Was zaakceptowała artykuł o wyborach władz PO w Siedlcach, ale ja bym takiego cytatu nie wpuścił na jakąkolwiek stronę internetową bo to wstyd.
Ten cytat jest napisany bardzo dziwnie no i nie prawdziwie. Jako członek tego spotkania wiem, że było całkiem inaczej. Fakt Pani Kaślikowska zdobyła sporo głosów, ale zagrożeniem dla nikogo nie była. Nie weszła do zarządu pomimo, że
startowała 2 razy, na viceprzewodniczęcego oraz na członka zarządu.
Wybrane zostały nowe władze, przewodniczącym po raz kolejny został Jacek Kozaczyński, zastępcami – Marek Kordecki, Marta Sosnowska oraz Piotr Karaś. Skarbnikiem pozostała Elżbieta Kulig, sekretarzem
Elwira Banach. Członkami zostali między innymi Andrzej Niedziółka, Wojciech Walczuk, Mariusz Dmowski, oraz 3 inne osoby.

 Mariusz Dmowski

20 komentarzy

 1. Wybrany dodano 8 lat temu

  "oraz trzy inne osoby" I zabrało Panu już miejsca na napisanie tych trzech nazwisk ???? Papier się skończył czy długopis się wypisał ??

 2. Leon dodano 8 lat temu

  A te 3 inne osoby to jakieś anonimy?

 3. Kolega dodano 8 lat temu

  Co to za komentarz, kolegi na zebraniu nie było, przczyny nie znamy ale sie domyslamy. Widać, ze ta pani wyjątkowo pana drażni.

 4. głos rozsądku dodano 8 lat temu

  W PO wiecznie to samo – przepychanki wewnętrzne. W sumie to dobrze. Zagrożeniem i alternatywą są tylko dla… siebie.

 5. uczestnik wyborów dodano 8 lat temu

  Te trzy dodatkowe osoby to Pani Gers, Paweł Narojek i Paweł Trojanowski. Również uważam, że tamta wiadomość o Pani Kaślikowskiej- Olszynie to jakieś nieporozumienie. Nie była dla nikogo zagrożeniem. Raczej w moim mniemaniu powodowała wyrazy politowania. A to, że ona albo ktoś powiązany z nią puszcza do prasy takie nieprawdziwe informacje gloryfikujące ją to jest to zachowanie nie fair i w moim przekonaniu powinien się tym zająć zarząd. A pisanie o niektórych członkach zarządu (nie będę wymieniał nazwisk), jako protegowanych posła, to już jest żenujące. Pani Kaślikowskiej- Olszynie skutecznie udało się przyczynić do likwidacji Rady Dzielnicy Nowe Siedlce przez jej zachowanie. Teraz tego samego zachowania próbuję w kole PO w Siedlcach.

 6. Kolega dodano 8 lat temu

  Pan pisze nieprawdę, tam pana nie było i nie godzi sie oszukiwać społeczeństwa. A zapomniałem dodać ze do zarządu na członka tez było ponowne głosowanie bo właśnie ta pani miała razem z trzema innymi osobami po 21 głosów tez rekomendowanymi przez posła.. Nie protegowanych a rekomendowanych przez posła, bo taka jest procedura wyborów. Są członkowie nie zadowoleni i chcą zmian na tym polega odrodzenie i zjednoczenie PO w Siedlcach.

 7. PiSior dodano 8 lat temu

  A może warto te wasze śmieszne brudy prać we własnym gnieździe? Zaraz dowiemy się, kto z kim, po co i dlaczego. Całe PO w Siedlcach. Żenujące.

 8. monia dodano 8 lat temu

  Platforma od lat jest nijaka i nie potrafi nauczyć sie na błędach. Inteligentni ludzie uczą się na błedach innych, mniej inteligentni na swoich a ci pozostali 😀 nie nauczą się nigdy. PO nie było i nie będzie jakąkolwiek alternatywą w Siedlcach ani dla starych ani dla młodych. To że ktoś puszcza takie informacje jak wcześniejsza do mediów to dowod na to, że przewodniczący koła siedleckiego nie ma szacunku, w kole nie ma jedności i nie ma wyciągania konsekwencji. Dla tego pana wstyd, że SPIN puścił list od Hery a dla mnie wsytdem dla PO jest to że ta osoba w ogóle go napisała, że miała ku temu powód. Ile razy tzeba wam pisać żebyście posprzątali syf wokół siebie i w swoich szeregach zanim zaczniecie rozliczać PiS? Marketingowo to wy im z całym szacunkiem nawet do brudu na stopach nie dosięgacie.

 9. M.Dmowski dodano 8 lat temu

  Przepraszam za niedopisanie nazwisk, ale w biegu pisałem wiadomość.
  Dokładnie pozostałe 3 osoby to Magdalena Gers, Paweł Narojek i Paweł Trojanowski.

 10. on dodano 8 lat temu

  monia. to oni boso chodzą, skoro mają na stopach brud?. Rządzą a są tacy biedni, że ich na buty nie stać?

 11. Kolega dodano 8 lat temu

  A co z P. Potapko czy kolega niedoinformowany, zapomniał o koleżance, która tak dzielnie walczyła o miejsce w zarządzie.

 12. do Siedleckiego dodano 8 lat temu

  Jakaś dziwna ta siedlecka PO, Kaślikowska na spinie na innym linku publicznie wyraża satysfakcję z odwołania P.Karasia z funkcji przewodniczącego Rady Miasta,a potem kandyduje do zarządu tej partii.Ta pani ma chyba dużo tupetu,a wy chyba nie wiecie że macie u siebie "kreta".

 13. siedlczanin * dodano 8 lat temu

  nowe stare władze więc nie spodziewajmy sie wielkich zmian w siedlcach po wyborach kler z PiSowcami u koryta a kundelki z PO warczeć będą dalej ŻENADA

 14. do Siedleckiego dodano 8 lat temu

  widać parcie na świecznik silniejsze od lojalności

 15. Mieszkaniec dzielnicy dodano 8 lat temu

  O czym ty piszesz, czy ty masz pojęcie o swieczniku, przypomnijmy sobie jak lansowal sie Karas ile o my pisano , parcie na szkło o czym mowa. Ktoś zrobił jej świństwo i koniec, może to nawet możesz być ty człowieku.

 16. Janka dodano 8 lat temu

  ojej,a w którym to rejonie MIESZKAŃCY DZIELNICY zieją takim jadem?

 17. żenada dodano 8 lat temu

  a pan Dmowski to już widać się zrobił samozwańczym rzecznikiem zarządu…idzie nowe.

 18. Do Siedleckiego dodano 8 lat temu

  Niedawno pisano, żeby uważać na Kreta i wskazano Garbaczewskiego a teraz znowu nowy Kret Kaslikowska. Same krety w tej Platformie.

 19. dexter dodano 8 lat temu

  No , niezle jak Dmowski moze sam podawac informacje, ktore byly na zamknietym spotkaniu, brak slow, i jeszcze jest w zarzadzie, dwa kroki do tylu czlonku zarzadu i szklanka wody dla ochlody , fajnie teraz wszyscy beda wiedziec na biezaco co dzieje sie w PO, bo zaraz bedzie news w prasie , beznadzieja

 20. sprzymierzeniec dodano 7 lat temu

  W tym 2014r niejaka Pani Potapko Wanda w swoim rejonie zbierała podpisy do swojego wsparcia, przed wyborami do samorządu i tłumaczyła ludziom , ze jest bezpartyjna, a teraz widnieje na listach PO. No to jak jest? Pewnie się bała ,że jak się przyzna do PO to ją mieszkańcy skreślą i chyba tak zrobią/.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?