SPIN

Wybory władz lokalnych PO

Aneta Borkowska poniedziałek, 16 września 2013, 09:57 Społeczeństwo

Drogie Panie. Nie wiem która z Was zaakceptowała artykuł o wyborach władz PO w Siedlcach, ale ja bym takiego cytatu nie wpuścił na jakąkolwiek stronę internetową bo to wstyd.
Ten cytat jest napisany bardzo dziwnie no i nie prawdziwie. Jako członek tego spotkania wiem, że było całkiem inaczej. Fakt Pani Kaślikowska zdobyła sporo głosów, ale zagrożeniem dla nikogo nie była. Nie weszła do zarządu pomimo, że
startowała 2 razy, na viceprzewodniczęcego oraz na członka zarządu.
Wybrane zostały nowe władze, przewodniczącym po raz kolejny został Jacek Kozaczyński, zastępcami – Marek Kordecki, Marta Sosnowska oraz Piotr Karaś. Skarbnikiem pozostała Elżbieta Kulig, sekretarzem
Elwira Banach. Członkami zostali między innymi Andrzej Niedziółka, Wojciech Walczuk, Mariusz Dmowski, oraz 3 inne osoby.

 Mariusz Dmowski

20 komentarzy

 1. Wybrany dodano 11 lat temu

  "oraz trzy inne osoby" I zabrało Panu już miejsca na napisanie tych trzech nazwisk ???? Papier się skończył czy długopis się wypisał ??

 2. Leon dodano 11 lat temu

  A te 3 inne osoby to jakieś anonimy?

 3. Kolega dodano 11 lat temu

  Co to za komentarz, kolegi na zebraniu nie było, przczyny nie znamy ale sie domyslamy. Widać, ze ta pani wyjątkowo pana drażni.

 4. głos rozsądku dodano 11 lat temu

  W PO wiecznie to samo – przepychanki wewnętrzne. W sumie to dobrze. Zagrożeniem i alternatywą są tylko dla… siebie.

 5. uczestnik wyborów dodano 11 lat temu

  Te trzy dodatkowe osoby to Pani Gers, Paweł Narojek i Paweł Trojanowski. Również uważam, że tamta wiadomość o Pani Kaślikowskiej- Olszynie to jakieś nieporozumienie. Nie była dla nikogo zagrożeniem. Raczej w moim mniemaniu powodowała wyrazy politowania. A to, że ona albo ktoś powiązany z nią puszcza do prasy takie nieprawdziwe informacje gloryfikujące ją to jest to zachowanie nie fair i w moim przekonaniu powinien się tym zająć zarząd. A pisanie o niektórych członkach zarządu (nie będę wymieniał nazwisk), jako protegowanych posła, to już jest żenujące. Pani Kaślikowskiej- Olszynie skutecznie udało się przyczynić do likwidacji Rady Dzielnicy Nowe Siedlce przez jej zachowanie. Teraz tego samego zachowania próbuję w kole PO w Siedlcach.

 6. Kolega dodano 11 lat temu

  Pan pisze nieprawdę, tam pana nie było i nie godzi sie oszukiwać społeczeństwa. A zapomniałem dodać ze do zarządu na członka tez było ponowne głosowanie bo właśnie ta pani miała razem z trzema innymi osobami po 21 głosów tez rekomendowanymi przez posła.. Nie protegowanych a rekomendowanych przez posła, bo taka jest procedura wyborów. Są członkowie nie zadowoleni i chcą zmian na tym polega odrodzenie i zjednoczenie PO w Siedlcach.

 7. PiSior dodano 11 lat temu

  A może warto te wasze śmieszne brudy prać we własnym gnieździe? Zaraz dowiemy się, kto z kim, po co i dlaczego. Całe PO w Siedlcach. Żenujące.

 8. monia dodano 11 lat temu

  Platforma od lat jest nijaka i nie potrafi nauczyć sie na błędach. Inteligentni ludzie uczą się na błedach innych, mniej inteligentni na swoich a ci pozostali 😀 nie nauczą się nigdy. PO nie było i nie będzie jakąkolwiek alternatywą w Siedlcach ani dla starych ani dla młodych. To że ktoś puszcza takie informacje jak wcześniejsza do mediów to dowod na to, że przewodniczący koła siedleckiego nie ma szacunku, w kole nie ma jedności i nie ma wyciągania konsekwencji. Dla tego pana wstyd, że SPIN puścił list od Hery a dla mnie wsytdem dla PO jest to że ta osoba w ogóle go napisała, że miała ku temu powód. Ile razy tzeba wam pisać żebyście posprzątali syf wokół siebie i w swoich szeregach zanim zaczniecie rozliczać PiS? Marketingowo to wy im z całym szacunkiem nawet do brudu na stopach nie dosięgacie.

 9. M.Dmowski dodano 11 lat temu

  Przepraszam za niedopisanie nazwisk, ale w biegu pisałem wiadomość.
  Dokładnie pozostałe 3 osoby to Magdalena Gers, Paweł Narojek i Paweł Trojanowski.

 10. on dodano 11 lat temu

  monia. to oni boso chodzą, skoro mają na stopach brud?. Rządzą a są tacy biedni, że ich na buty nie stać?

 11. Kolega dodano 11 lat temu

  A co z P. Potapko czy kolega niedoinformowany, zapomniał o koleżance, która tak dzielnie walczyła o miejsce w zarządzie.

 12. do Siedleckiego dodano 11 lat temu

  Jakaś dziwna ta siedlecka PO, Kaślikowska na spinie na innym linku publicznie wyraża satysfakcję z odwołania P.Karasia z funkcji przewodniczącego Rady Miasta,a potem kandyduje do zarządu tej partii.Ta pani ma chyba dużo tupetu,a wy chyba nie wiecie że macie u siebie "kreta".

 13. siedlczanin * dodano 11 lat temu

  nowe stare władze więc nie spodziewajmy sie wielkich zmian w siedlcach po wyborach kler z PiSowcami u koryta a kundelki z PO warczeć będą dalej ŻENADA

 14. do Siedleckiego dodano 11 lat temu

  widać parcie na świecznik silniejsze od lojalności

 15. Mieszkaniec dzielnicy dodano 11 lat temu

  O czym ty piszesz, czy ty masz pojęcie o swieczniku, przypomnijmy sobie jak lansowal sie Karas ile o my pisano , parcie na szkło o czym mowa. Ktoś zrobił jej świństwo i koniec, może to nawet możesz być ty człowieku.

 16. Janka dodano 11 lat temu

  ojej,a w którym to rejonie MIESZKAŃCY DZIELNICY zieją takim jadem?

 17. żenada dodano 11 lat temu

  a pan Dmowski to już widać się zrobił samozwańczym rzecznikiem zarządu…idzie nowe.

 18. Do Siedleckiego dodano 11 lat temu

  Niedawno pisano, żeby uważać na Kreta i wskazano Garbaczewskiego a teraz znowu nowy Kret Kaslikowska. Same krety w tej Platformie.

 19. dexter dodano 11 lat temu

  No , niezle jak Dmowski moze sam podawac informacje, ktore byly na zamknietym spotkaniu, brak slow, i jeszcze jest w zarzadzie, dwa kroki do tylu czlonku zarzadu i szklanka wody dla ochlody , fajnie teraz wszyscy beda wiedziec na biezaco co dzieje sie w PO, bo zaraz bedzie news w prasie , beznadzieja

 20. sprzymierzeniec dodano 10 lat temu

  W tym 2014r niejaka Pani Potapko Wanda w swoim rejonie zbierała podpisy do swojego wsparcia, przed wyborami do samorządu i tłumaczyła ludziom , ze jest bezpartyjna, a teraz widnieje na listach PO. No to jak jest? Pewnie się bała ,że jak się przyzna do PO to ją mieszkańcy skreślą i chyba tak zrobią/.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?