SPIN

WYGRAJ BILET: Mamy zaproszenia na spektakle Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych

Aneta Borkowska piątek, 20 września 2013, 19:29 Aktualnie

Mamy do rozdania zaproszenia na spektakle: „Dobry Wieczór Kawalerski”, który odbędzie się 28 września o godz. 19.30 oraz „Grace i Gloria”, który odbędzie się 30 września o godz. 19.30.

Każdy kto chce zdobyć bilet musi wysłać wiadomość korzystając z zakładki KONTAKT i podać nazwiska dwóch aktorów występujących w danym spektaklu.

Do rozdania mamy po jednym podwójnym zaproszeniu na spektakle.  Zgłoszenia należy przesłać do czwartku (26 września) – jedno zgłoszenie na jeden spektakl.

!!!Nie zapomnij podać numeru swojego telefonu oraz imienia i nazwiska!!!

Spektakle odbędą się w ramach II edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych „Sztuka plus Komercja”, organizowanego wspólnie przez Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce i Ale! Teatr. Zaproszenia dzięki uprzejmości organizatorów.

Osoby o wygranej zostaną powiadomione telefonicznie a ich nazwiska zostaną dodatkowo opublikowane w tekście: Ogólnopolski Festiwal Teatrów Prywatnych – program

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?