SPIN

Koncert zespołu Closterkeller

Aneta Borkowska niedziela, 22 września 2013, 13:38 Ostatnie galerie

Wczoraj (21 września) w Sali „Podlasie” Miejskiego Ośrodka Kultury odbył się koncert zespołu Closterkeller w ramach trasy Abracadabra Gothic Festiwal 2013. Poniżej zdjęcia z koncertu.

5 komentarzy

 1. jude21 dodano 8 lat temu

  Witam. Udane foty. Może ktoś napisać (może Pani fotograf), ile mniej więcej ludzi było na koncercie?

  Pozdrawiam.

 2. Radio dodano 8 lat temu

  Niestety było za mało ludzi. Coś może z 60 osób. Szczerze trochę dziwie się że przyjechali do Siedlec po ostatnim koncercie w PeHa gdzie wyło w porywach do 30 osób. Ale Ania nie zawiodła i dała świetny koncert.

 3. Lara croft dodano 8 lat temu

  Jak byłeś to wiesz, w czym problem? Masz jakiś kompleks? Swoją droga mieszkam tu juz osiem lat i wciąż nie mogę pojąć czemu to miasto takie bezpłciowe jest? Generalnie z ludźmi cos nie tak jest…

 4. osia dodano 8 lat temu

  A mnie nie chciało się przyjechać z Otwocka, chociaż planowałam… (za daleko?) Teraz żałuję, bo zdecydowanie lepiej czuję się przy mniejszej ilości ludzi… Trudno… Może załapię się na Warszawę… W przyszłym roku zapraszam Closterkeller do Otwocka. Może ludki bardziej dopiszą?

 5. Ana dodano 8 lat temu

  Siedlce dużo mniejsze od Białegostoku, a osób na koncercie tyle samo… Białystok wstydź się! Koncert był świetny (w Białym).

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?