SPIN

OCZAMI KOBIET – cykl rozpocznie film „Diana”

Aneta Borkowska poniedziałek, 23 września 2013, 10:22 Aktualnie, Wyróżnione

Po  wakacyjnej przerwie na ekran NoveKino Siedlce wraca cykl OCZAMI KOBIET. W repertuarze cyklu goszczą filmy, które często mają jednorazowy pokaz w Siedlcach. Widzowie spotykać się będą w kinie w każdą środę  o 19. W pierwszej kolejności cykl Oczami Kobiet koncentruje się wokół wartościowych filmów poruszających problemy kobiet.

Ich tematyka zawsze staje się przyczynkiem do dyskusji również damsko-męskich w foyer kina. Cykl rozpocznie się 25 września pokazem filmu Diana. Bilet wstępu 14 zł.

Uwielbiana przez miliony, kochana przez jednego… Nominowana do Oscara Naomi Watts nie do rozpoznania w kolejnej znakomitej kreacji jako najsłynniejsza i najbardziej nieodgadniona kobieta końcówki XX wieku. Prawdziwa historia nieznanego romansu Księżny Diany, który trwał aż do jej tragicznej śmierci. Była podziwiana przez miliony ludzi na świecie, po śmierci stała się legendą. Jaka była naprawdę Królowa Ludzkich Serc? Śledztwo dotyczące jej wypadku, mimo, że nie rozstrzygnęło wszystkich wątpliwości zostało oficjalnie zakończone. A przecież to nie jedyna tajemnica dotycząca życia Księżny Diany. Jej domniemany romans z Dodim al-Fayedem odbił się wielkim echem w mediach. Ale czy rzeczywiście to właśnie z nim planowała spędzić resztę swojego życia?

reżyseria: Oliver Hirschbiegel
scenariusz: Stephen Jeffreys
aktorzy: Naomi Watts, Naveen Andrews, Charles Edwards
gatunek: biograficzny/dramat
kraj produkcji: Wielka Brytania
rok produkcji: 2013
czas trwania: 113 minuty

źródło: NoveKino Siedlce

Komentarze (1)

  1. Kiedy dodano 8 lat temu

    Kiedy będzie cykl "rękami mężczyzn"

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?