SPIN

Spektakl „Siostrunie” WYGRAJ BILET

Aneta Borkowska poniedziałek, 30 września 2013, 13:35 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Centrum Kultury i Sztuki zaprasza 14 października o godz. 17 i 20. na kolejną odsłonę cyklu II edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych „Sztuka plus Komercja”, organizowanego wspólnie z Ale! Teatr. Tym razem na scenie odbędzie się spektakl „Siostrunie”.

Przed zgromadzoną widownią zaprezentuje się pięć niezwykle żywiołowych zakonnic, które opowiedzą o swoim życiu, marzeniach, powołaniu, a także… o pewnej bardzo niestrawnej zupie. W celu podreperowania finansów zakonu, jak i zdobycia środków na „szczytny cel”, bohaterki gotowe są do największych poświęceń. Każda z bohaterek jest wyjątkowa i niepowtarzalna – jednak ich największym atutem jest to, iż tworzą one niebywale zgrany zespół. Indywidualizm, entuzjazm i dopisujący siostrzyczkom czarny humor to znaki rozpoznawcze Zakonu Małych Sióstr z Hoboken.

Obsada: Anna Dereszowska, Jolanta Fraszyńska, Katarzyna Żak, Elżbieta Romanowska, Robert Rozmus,
Autor: Dan Goggin,
Reżyseria: Wojciech Kiljan,
Scenografia: Wojciech Stefaniak,
Kostiumy: Sylwester Krupiński,
Choreografia: Anna Głogowska,
Step: Jiřina Nowakowska,
Aktorom towarzyszy czteroosobowy zespół The Jobers pod kierownictwem Marcina Partyki,

Bilety: stefa I – 110zł; strefa II – 100zł; stefa III – 90zł,

źródło: CKiS (reklama)

Mamy do rozdania jedno podwójne zaproszenie na spektakl który odbędzie się o godz. 19.30. Każdy kto chce zdobyć bilet musi wysłać wiadomość korzystając z zakładki KONTAKT i podać nazwiska dwóch aktorów występujących w danym spektaklu. Zgłoszenia należy przesłać do 10 października do godziny 18.

!!!Nie zapomnij podać numeru swojego telefonu oraz imienia i nazwiska!!! Osoby o wygranej zostaną powiadomione telefonicznie a ich nazwiska zostaną dodatkowo opublikowane w tekście: Ogólnopolski Festiwal Teatrów Prywatnych – program

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?