SPIN

Purzycki ostro o grupie kibiców

Aneta Borkowska wtorek, 8 października 2013, 11:15 Sport

Podczas ostatniego meczu siedleckiej Pogoni z trybun w kierunku zawodników padały przeróżne okrzyki. Niestety część z nich nie nadawałaby się do publikacji. Po spotkaniu, które nasz zespół wygrał (4:2) trener drużyny Daniel Purzycki odniósł się to tego co działo się podczas meczu.

– Martwi mnie, że jest grupa kibiców, która po prostu zachowuje się po chamsku i to trzeba powiedzieć – skomentował trener. – Taki kibic który przeklina powinien dostać zakaz wchodzenia na stadion – dodał.

Purzycki podkreślił, że cieszy się, że nasza drużyna ma rzeszę kibiców, którzy ją wspierają i chcą ten klub razem z zawodnikami budować, ale niestety nie może tolerować tych, którzy nie potrafią się kulturalnie zachować.

–  Wszyscy, którzy ubliżają zawodnikom na boisku i to w taki sposób jak dzisiaj każdy słyszał powinni być natychmiastowo wyprowadzeni ze stadionu – tłumaczył Purzycki. – Jest mi przykro, że tacy ludzie w ogóle przychodzą na mecze – dodał.

9 komentarzy

 1. głos rozsądku dodano 8 lat temu

  Zastanawiam się na podstawie jakich przepisów i przez kogo tacy ludzie powinni być wyprowadzeni (natychmiastowo jak czytamy wyżej) ze stadionu? Poza tym taki sposób kibicowania zakorzeniony jest we wspomnianych personach od dawien dawna, jeszcze ze stadionu przy Wojskowej, a osoby te nie są jak mogłoby się wydawać ludźmi młodymi, a już starszymi, ustatkowanymi panami powyżej 50. roku życia.

  • monia dodano 8 lat temu

   Sorry ale naucz się czytać ze zrozumieniem. Trener powiedział "powinien dostać" i "powinni być wyprowadzeni" to znaczy, że takie jest jego zdanie. Kurde człowieku zabierasz wszędzie głos a nigdzie czytać nie umiesz.

   • głos rozsądku dodano 8 lat temu

    W swojej poprzedniej wypowiedzi nie specjalnie nawet odnosiłem się do wypowiedzi pana Purzyckiego, ale skoro tak ją zrozumiałaś… Trener twierdzi, że powinni być wyprowadzeni (ja nie mówię, że nie) to w dalszej fazie tego gdybania zastanówmy się jak ewentualnie takie "upominanie" nieznośnego kibica miałoby przebiegać, na jakiej podstawie i przez kogo miałoby być realizowane. Tyle.

    • monia dodano 8 lat temu

     to przepraszam odebrałam to jakbyś już teraz zarzucał trenerowi, że będzie wyrzucał kibiców i że sieje populizm. przepraszam

    • Ha ha dodano 8 lat temu

     Przecież upomnienie już poszło, wiadomo też, kto go dokonał i jak to przebiegło.

 2. asd dodano 8 lat temu

  Gratulacje dla sektora C,D gdzie lecą same K… itd. a na Odunkę mówi się Bambus. Lecz Ci kibice świecą przykładem 😉

 3. monia dodano 8 lat temu

  Chwała trenerowi – w końcu ktoś zwrócił na to uwagę. Niestety chamstwa i dziadostwa z tych ludzi się nie wywali wraz z wywaleniem ich ze stadionu 🙁

 4. Kibicka dodano 8 lat temu

  I tak powinno być, że od razu wywaleni ze stadionu i zakaz wstępu. Jak nie umie się kibicować kulturalnie i wśród ludzi to albo w domu się siedzi albo w chlewie za przeproszeniem.
  Wstyd z dzieckiem przyjść bo uszy więdną od tych żenujących znawców piłki. Krytykować zawodnika można, ale po co te ch…, k…. itp.
  Brawo dla trenera, że głośno o tym mówi. A mówi prawdę. I chciałbym zobaczyć jak ci co tak krzyczą i wyzywają sami stanęli na bramce lub pobiegali minutę.
  Wstyd, wstyd, wstyd. Ale cieszę się, że są także kibice, którzy naprawdę potrafią się bawić i kibicować.
  A chamów powinno się powywalać.

 5. stały kibic dodano 8 lat temu

  Co najbardziej mnie przeraża że wulgarne odzywki lecą z ust dziadków przychodzących z wnuczkami.
  Brawo trenerze,ale my też pominniśmy regować.
  Kiedy ostatnio zwróciłem uwagę takiemu "dziadkowi" że wnuczek słucha,był grzeczny do końca meczu.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?