SPIN

Bezpieczne przejście do szkoły przy ul. Władysława Jagiełły

Aneta Borkowska czwartek, 24 października 2013, 10:39 Aktualnie

Jeszcze w tym roku o ile pozwoli pogoda przy przejściu dla pieszych prowadzącym do szkoły podstawowej nr 9 powstanie sygnalizacja świetlna. Jak informuje Wydział Dróg naszego miasta przetarg jest już ogłoszony. Sygnalizacja nie będzie akomodacyjna, a uruchamiana przez przechodnia.

6 komentarzy

 1. mr2 dodano 8 lat temu

  ooo… a gdzie opinie kilku z 38 mln inżynierów w tym kraju? W Siedlcach w zasadzie więcej inżynierów niż mieszkańców 😀 😀 😀

 2. Aneta Borkowska dodano 8 lat temu

  Wcześniej w tekst wkradł się błąd, oczywiście chodziło o SP nr 9, a nie jak wcześniej napisałam 4. Za błąd przepraszamy i dziękujemy za zwrócenie uwagi.

  Dodam, że komentarze które zawierają samo wskazanie błędu nie są akceptowane (można o tym przeczytać w regulaminie).

 3. tak to widzę dodano 8 lat temu

  No ok. drogie panie ale akomodacja (jak sama nazwa wskazuje) to też przycisk dla przechodnia, owszem może w tym przypadku nie być pętli indukcyjnych w jezdni bądz kamer ale po naciśnięciu przycisku idzie impuls do procesora sterującego sygnalizacją i ten dopiero przetwarza i daje odpowiednie "dyspozycje" do sterowników poszczególnych sygnalizatorów. W skrócie sterownik nowoczesnej sygnalizacji świetlnej przypomina serwer dobrej jakosci, a im większa i bardziej skomplikowana sygnalizacja tym bardziej rozbudowany sterownik.

 4. . dodano 8 lat temu

  Może ktoś by pomyślał ustawić takie światła dla pieszych na ul. Warszawskiej. Między monte cassino a daszyńskiego przejście na pasach przez jezdnię to sport ekstremalny.

  • gg dodano 8 lat temu

   Podpisuje się pod tym obiema rękami

  • :) dodano 8 lat temu

   dzwoniłem pytałem, podobno szykują dokumenty na to przejście

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?