SPIN

Spektakl „Roma i Julian” – wygraj bilet

Aneta Borkowska wtorek, 29 października 2013, 09:48 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Centrum Kultury i Sztuki zaprasza 8 listopada o godz. 17. i 20. na kolejną odsłonę cyklu II edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych „Sztuka plus Komercja”, organizowanego wspólnie z Ale! Teatr. Tym razem będzie to spektakl „Roma i Julian”.

Czy on to już ON czy jeszcze ONA? Czy po zmianie płci nadal będą się w sobie kochać? Czy w szalonych czasach chirurgii plastycznej i zabiegów In vitro można być ojcem i jednocześnie siostrą dla tej samej osoby?

Współcześnie w Polsce. Klinika seksuologiczna. Na operację zmiany płci czeka para młodych ludzi: Roma chce zostać mężczyzną, zaś leżący w sąsiedniej sali Julian – kobietą. Romę odwiedza o pokolenie od niej starszy mąż. Zapowiada rozwód i odebranie majątku. W tym samym czasie przy łóżku Juliana lamentuje matka, wstrząśnięta decyzją syna. Podczas przypadkowego spotkania na korytarzu okazuje się, że matkę Juliana i męża Romy za młodu łączyła wielka miłość. Tymczasem niespodziewanie Roma i Julian mają się ku sobie…

reżyseria: Krzysztof Jaroszyński,
scenografia: Krzysztof Jaroszyński,
obsada: Hanna Śleszyńska, Paweł Wawrzecki, Bartek Firlet, Agata Wątróbka / Anna Oberc,
bilety: strefa I – 90zł; strefa II – 80zł; strefa III – 70zł,

źródło: CKiS (reklama)

Mamy do rozdania jedno podwójne zaproszenie na spektakl który odbędzie się o godz. 20. Każdy kto chce zdobyć bilet musi wysłać wiadomość korzystając z zakładki „KONTAKT” i podać nazwiska dwóch aktorów występujących w spektaklu. Zgłoszenia należy przesłać do 4 listopada do godziny 18.

!!!Nie zapomnij podać numeru swojego telefonu oraz imienia i nazwiska!!! Osoby o wygranej zostaną powiadomione telefonicznie a ich nazwiska zostaną dodatkowo opublikowane w tekście: Ogólnopolski Festiwal Teatrów Prywatnych program.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?