SPIN

POLICJA: Podsumowanie akcji „ZNICZ 2013”

Aneta Borkowska poniedziałek, 4 listopada 2013, 11:13 Aktualnie

W okresie od 28 października do 3 listopada siedlecka komenda nie odnotowała poważniejszych zdarzeń, które zakłóciłyby jej przebieg. Pełniący służbę funkcjonariusze podejmowali w tym czasie ponad 216 różnego rodzaju interwencji. W tym czasie doszło do 37 kolizji oraz zatrzymano 11 nietrzeźwych kierowców.

Na drogach naszego powiatu doszło do 3 wypadków drogowych, w których 4 osoby zostały ranne – na szczęście nie było w nich ofiar śmiertelnych.

Do jednego z wypadków doszło 1 listopada ok. godz. 23:40 w NOWYM OPOLU na ul. Cichej. Kierujący samochodem OPEL CORSA najechał na 22-letniego pieszego i nie udzielając mu pomocy odjechał z miejsca zdarzenia. Sprawcę szybko ustalono, a okazał się nim 25 – latek, który miał w organizmie ponad 1,3 promila alkoholu. Potrącony 22- letni mężczyzna z obrażeniami ciała nie zagrażającymi jego życiu został przewieziony do szpitala.

Wśród nietrzeźwych kierujących niechlubnym rekordzistą był 51 – letni siedlczanin, który  został zatrzymany przez policjantów 29 października około godziny 6.45 na ul. Młynarskiej. Mężczyzna ten mając w organizmie prawie 2,6 promila alkoholu kierował samochodem Opel Astra.

autor: nadkom. Jerzy Długosz, KMP w Siedlcach

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?