SPIN

„Gdzieś już to słyszałem…” czyli Smykofonia

Aneta Borkowska wtorek, 5 listopada 2013, 09:38 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 17 listopada (niedziela) o godz. 12.30 do Sali Białej na kolejną odsłonę cyklu Smykofonia na Mazowszu, czyli koncert kameralny dla dzieci w wieku od 0 do 6 lat ich rodziców i dziadków. Najbliższe spotkanie odbędzie się pod hasłem „Gdzieś już to słyszałem…”.

Czy Państwo również uważają, że ludziom podobają się te melodie, które już znają? Muzyka klasyczna pełna jest melodii, które swą popularnością śmiało dorównywać mogą największym przebojom muzyki pop. Koncert 17 listopada będzie doskonałą okazją, żeby przypomnieć sobie i wspólnie zanucić niektóre z nich.

Wykonawcy:
Emilia Sitarz – fortepian,
Agata Wojciechowska – obój,
Mariusz Bulicz – waltornia,
Piotr Łabanow – gitara,
Olga Łosakiewicz-Marcyniak – wiolonczela,
Maria Roma Klatka – prowadzenie koncertu,

Koncerty Smykofonii wyróżniają się przyjaznym klimatem, swobodną atmosferą i wysoką jakością prezentowanej muzyki. Oprócz muzyki w oryginalnym kształcie prezentowane są opracowania utworów, łatwe i znane piosenki oraz zabawy muzyczne dla rodziców z dziećmi.

Organizatorzy koncertu: Fundacja Muzyka jest dla wszystkich, Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach, Mazowieckie Centrum Kultury Sztuki. Koncert dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Bilety w cenie 5 zł dla dzieci oraz 10 zł dla rodziców do nabycia w kasie Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach przy ul. Pułaskiego.

źródło: MOK (reklama)

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?