SPIN

Siedlecka skateplaza nieczynna

Aneta Borkowska czwartek, 7 listopada 2013, 09:56 Sport

Agencja Rozwoju Miasta Siedlce postanowiła na okres zimowy zamknąć miejsce dla deskorolkarzy i rolkarzy.

Jak podaje na swojej stronie : „w związku z rozpoczętymi przygotowaniami do nowego sezonu zimowego na lodowisku, od 4 listopada nie można już korzystać z obiektu do jazdy na rolkach, zakończył się również sezon na skateplazie. Wszystkim fanom tych sportów dziękujemy za kolejny udany sezon i zapraszamy już wkrótce z łyżwami!”.

Taka decyzja zbulwersowała miłośników tych sportów, którzy na fecebook`u (IDOSK8.COM) zamieścili wpis: Przykra i trochę absurdalna wiadomość z Siedlec, gdzie tamtejsi włodarze postanowili zamknąć skatepark na okres zimowy. Na samym początku istnienia chłopaki musieli płacić za korzystanie ze spotu, następnie opłaty na szczęście zniesiono, a teraz po raz kolejny wysyła się skejtów na przymusowy urlop. Podobno w zeszłym roku otwarto to miejsce z powrotem dopiero w połowie maja, co wydaje się jeszcze bardziej absurdalne”.

Jak można wyczytać z komentarzy młodzi sportowcy nie poddają się i będą próbowali wywalczyć możliwość korzystania z obiektu dopóki warunki na to pozwolą nawet bez oświetlenia czy nagłośnienia.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?