SPIN

Dwójka siedlczan w „Got to dance”. Głosuj, by wystąpili w finale

Beata Głozak piątek, 15 listopada 2013, 22:09 Aktualnie, Siedlce

Dwójka siedlczan Oliwia Harke i Szymon Pasterski wystąpili w ostatnim półfinałowym odcinku programu „Tylko taniec – Got to Dance” emitowanym w telewizji Polsat.

Szymon Pasterski, występujący jako ostatni zachwycił jurorów, którzy bez wahania dali mu cztery zielone gwiazdki.  – Szymon ja się wzruszam w sercu. Jesteś profesjonalistą. Jesteś emocjonalny. Ja chcę Ciebie w finale. Ja chcę Ciebie oglądać. Po prostu jesteś mistrzem – powiedziała Anna Jujka. Alan Andersz dodał – To było dobre. To było na maksa dopracowane. Wciągnęło mnie to totalnie. – Podoba mi się w Tobie to, że zwracasz uwagę na każdy szczegół i podoba mi się Twoja innowacyjność – dodał Michał Malitowski.

Jurorom nie podobał się natomiast dzisiejszy występ 15-letniej Oliwii Harke. Siedlczanka dostała 3 czerwone gwiazdki. Za jej dalszym udziałem w programie była jedynie Anna Jujka. – Dzisiejszy występ był bez pomysłu – skwitował Alan Andersz.

Niestety dwójce tancerzy nie udało się zebrać tylu głosów, aby przejść bezpiecznie do najważniejszego etapu konkursu. Nadal jednak któreś z nich ma szansę w nim wystąpić jeśli zdobędzie „dziką kartę” dzięki głosom internautów. Oddawać je można na stronie na portalu facebook.

3 komentarze

 1. y. dodano 8 lat temu

  Kiedy się skończą w końcu te taneczne show? Trochę się to już wszystkim przejadło.. Monotonia -_-

  • mama dziecka ze spektaklu dodano 8 lat temu

   monotonia programy show taneczne ? to dlaczego jedna z największych oglądalności z programów rozrywkowych.?.ale ktoś bzdury pisze..żeby zdeprecjonować tylko . A ja składam gratulacje już i za te dokonania dla młodych ludzi. świetnie reprezentowali Siedlce w Polsacie TV

 2. GŁUPAWKA DLA LEMINGÓW w polskojęzycznej TV dodano 8 lat temu

  a niszczenie Polski trwa.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?