SPIN

Koncert zespołu „Dwa Słowa”

Aneta Borkowska piątek, 15 listopada 2013, 17:16 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 22 listopada (piątek) o godz. 19. do Sali Białej na koncert zespołu Dwa Słowa. Wstęp na koncert jest bezpłatny. W programie usłyszeć będzie można utwory takich autorów jak: Agnieszka Osiecka, Jan Kondrak, Leszek Długosz, Jonasz Kofta z muzyką znanych i mniej znanych kompozytorów.

Zespół „Dwa Słowa” powstał w tym roku i działa pod opieką artystyczną Macieja Turkowskiego.  W skład zespołu wchodzą muzycy i wokaliści, którzy wraz z zaproszonymi gośćmi realizują autorskie projekty artystyczne. Jest to grupa licealistów i studentów, którzy solowo i w różnych składach zajmują się piosenką literacką, poezją śpiewaną i szeroko rozumianą muzyką z kręgu „Krainy łagodności”. Swój warsztat doskonalą poprzez próby, warsztaty wokalne i uczestnictwo w przeglądach artystycznych.

Podczas listopadowego koncertu wystąpią w składzie: Maria Misiak, Paulina Wereniuk, Ewelina Szałkiewicz, Olga Ślepowrońska – śpiew; Małgorzata Grochowska – skrzypce, Piotr Posiadała – gitara, Damian Kryński – fortepian, Maciej Turkowski – gitara.

źródło: MOK (reklama)

Komentarze (1)

  1. r... dodano 8 lat temu

    jak człowiek widzi takie dziewczyny to mu się żyć chce… 🙂

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?