SPIN

Spektakl „Opowieść Wigilijna” INFORMACJA O BILETACH

Aneta Borkowska piątek, 15 listopada 2013, 23:03 Kultura, Wyróżnione, Zapowiedzi kulturalne

W niedzielę (1 grudnia) o godz. 16. w ramach cyklu Rodzinna Niedziela w Teatrze na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbędzie się premiera spektaklu „Opowieść Wigilijna” w reżyserii i choreografii Iwony Marii Orzełowskiej.

Opowieść Wigilijna to wzruszająca historia przemiany skąpca w człowieka hojnego i dobrego dla innych, na podstawie znanego opowiadania Karola Dickensa, nawiązującego do Wigilii Bożego Narodzenia. Przed spotkaniem Duchów Bożego Narodzenia, Scrooge jest człowiekiem, dla którego pieniądze są najważniejsze, ale wówczas jego życie jest marne i nieszczęśliwe. Dopiero po wizycie dziwnych gości i refleksji nad swoim życiem, przekonuje się, że bogactwo nie daje radości, jeśli nie można się nim dzielić. Jak tę historię przekażemy tańcem?

Około 80 tancerzy na scenie, znakomita muzyka, ciekawa choreografia, bogactwo ruchu i obrazu czyli widowisko z głębokim przesłaniem, opowiadające o tym co w życiu jest najważniejsze. Na scenie będzie można podziwiać tancerzy Teatru Tańca Caro Dance, solistów Teatru ES i Chóru Miasta Siedlce na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce.

Popremierowe odsłony spektaklu odbędą się w dniach 2, 4, 5, 8, 9, 10 grudnia o godz. 18.30 oraz w dniu 3 grudnia o godz. 19. – w ramach cyklu Studencki Wtorek Teatralny.

Bilety na premierę spektaklu zostały sprzedane

Bilety na spektakle 2, 4, 5,8, 9 i 10 grudnia o godzinie 18:30 są w cenie: 40zł – normalny oraz 20zł – emeryci i renciści, 15zł – uczniowie i studenci.
Bilety na spektakl w dniu 3 grudnia o godzinie 19:00 w ramach „Studenckiego Wtorku Teatralnego” są w cenie: 40zł – normalny,12zł – uczniowie i studenci.

 

źródło: CKiS (reklama)

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?