SPIN

Spektakl „Szwedzki stół” – wygraj bilet

Aneta Borkowska poniedziałek, 18 listopada 2013, 11:06 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Centrum Kultury i Sztuki zaprasza 6 grudnia o godz. 17. i 19. na kolejną odsłonę cyklu II edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych „Sztuka plus Komercja”, organizowanego wspólnie z Ale! Teatr. Tym razem będzie to spektakl „Szwedzki stół”.

Polska komedia sytuacyjna. Opowiada o dwóch przyjaciołach i ich perypetiach życiowych. Niezaradny polski inteligent i przedsiębiorczy zaradny chłopek – roztropek stanowią parę klasycznego tandemu w tradycji polskiej komedii. Uwikłani w intrygę życiową pełną zaskakujących zwrotów akcji są kolejnym dowodem na to, że polska komedia ma się najlepiej kiedy obnaża nasze własne narodowe przywary. Cwaniactwo, umiłowanie ,,łatwego życia”, niechęć do uczciwej pracy, apoteozę głupoty z jednoczesnym łzawym patriotyzmem. Zawsze jednak kończą się spektakularnym morałem i Fredrowskim ,,kochajmy się”. Tu w podwójnej dawce bo z arcyinteligentnym przymrużeniem oka twórców Kabaretu Moralnego Niepokoju.

Obsada: Robert Górski, Anna Guzik, Mikołaj Cieślak, Arkadiusz Janiczek,
Autor: Marek Modzelewski,
Reżyseria: Robert Talarczyk,
Bilety: strefa I – 90zł; strefa II – 80zł; strefa III – 70zł

źródło: CKiS (reklama)

Mamy do rozdania jedno podwójne zaproszenie na spektakl który odbędzie się o godz. 20. Każdy kto chce zdobyć bilet musi wysłać wiadomość korzystając z zakładki „KONTAKT” i podać nazwiska dwóch aktorów występujących w spektaklu. Zgłoszenia należy przesłać do 2 grudnia do godziny 18.

!!!Nie zapomnij podać numeru swojego telefonu oraz imienia i nazwiska!!! Osoby o wygranej zostaną powiadomione telefonicznie a ich nazwiska zostaną dodatkowo opublikowane w tekście: Ogólnopolski Festiwal Teatrów Prywatnych program.

4 komentarze

 1. zdziwiona dodano 8 lat temu

  Artykuł dodany dzisiaj tj. 18 listopada a zgłoszenia można do 12 listopada ???
  chyba celowo po terminie jest ta informacja żeby zaproszenie wygrała odpowiednia osoba a nie zwykły człowiek.
  HHmmm a może 12 jest pózniej niż 18 …… teraz jest tyle zmian że trudno się połapać więc pewnie kalendarz też do tyłu działa…..

  • Aneta Borkowska dodano 8 lat temu

   Przepraszam za błąd, po prostu skopiowałam ten fragment z poprzedniej zapowiedzi i zapomniałam przemienić datę.

   Nazwiska osób, które wygrały do tej pory bilety na spektakle są opublikowane, więc proszę nie sugerować, że konkursy przeprowadzone na stronie są ustawiane.

  • Anonim dodano 8 lat temu

   na takich słabych ludzi jak Ty nie ma słów. Teraz powinnaś przeprosić a nie doszukiwać sie teorii spiskowej.

 2. Uczestniczka życia kulturalnego Siedlec dodano 8 lat temu

  Do "Zdziwionej"
  Nie jestem w żaden sposób powiązana z Autorami konkursu, a wygrałam zaproszenie. Moja Koleżanka wcześniej też. Więc proszę nie pisać "żeby zaproszenie wygrała odpowiednia osoba a nie zwykły człowiek.", bo to jest krzywdzące i nieprawda.
  Ja wygrałam zaproszenie jako zwykły człowiek.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?