SPIN

POLICJA: Konkurs „Najpopularniejszy Dzielnicowy Roku 2013” PRZYPOMINAMY

Aneta Borkowska czwartek, 21 listopada 2013, 16:00 Aktualnie

Za moment ruszy coroczny konkurs policji na „Najpopularniejszego Dzielnicowego”.

Wielu dzielnicowych w środowiskach lokalnych odgrywa rolę niekwestionowanych liderów działań w zakresie bezpieczeństwa, których zaangażowania i poświęcenia w te działania nie sposób przecenić. Jest to policjant, który ma najbliższy kontakt z mieszkańcami i najlepiej zna charakterystykę podległego mu rejonu. Jego służba ma bardzo duży wpływ na realizowane zadania z zakresu rozpoznawania zjawisk patologicznych i kryminalnych, jak też podejmowanie działań profilaktycznych.

Profile dzielnicowych można znaleźć na stronie internetowej Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach. Po wejściu na stronę główną trzeba rozwinąć zakładkę KMP i tam odszukać dział Dzielnicowi.

Głosy będzie można oddawać w jednostkach policji, urzędach miasta i gmin oraz Administracjach Domów Mieszkalnych Siedleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej.
Wszelkie informacje dotyczące konkursu można uzyskać u naczelnika Wydziału Prewencji KMP w Siedlcach nadkom. Andrzeja Dziewulskiego – tel. 025-643-26-27 lub oficera prasowego KMP w Siedlcach nadkom. Jerzego Długosza – tel. 025-643-24-60.

źródło: KMP Siedlce

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?