SPIN

Gwiazdka Mikołaja PRZENIESIONA DO SALI „PODLASIE”

Aneta Borkowska czwartek, 21 listopada 2013, 08:51 Kultura

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 7 grudnia w godz.12-14.30 na Plac im. gen. Wł. Sikorskiego, gdzie odbędzie się koncert Gwiazdka Mikołaja, czyli Mikołaj dla wszystkich.

W programie znajdują się konkursy, gry i zabawy familijne ze wspaniałymi nagrodami, występy przesympatycznego Krasnoludka Pikselka (znanego z telewizyjnego programu „BUDZIK”), widowiskowy i zabawny Cyrk Św. Mikołaja oraz koncert w wykonaniu Studia Piosenki MOK i Formacji Tanecznej MP Dance.

Dodatkową atrakcją będzie mikołajkowa parada motocyklowa organizowana w ramach ogólnopolskiej akcji Mikołaje Na Motorach 2013. Trzydziestu Mikołajów na dwóch kółkach to widowisko, którego nie można przegapić.

W związku z ostrzeżeniami meteorologicznymi o silnych porywach wiatru i niesprzyjających warunkach atmosferycznych oraz w trosce o bezpieczeństwo uczestników impreza zostaje przeniesiona do Sali Widowiskowej „Podlasie” MOK, ul. Sienkiewicza 63. Godziny pozostają bez zmian. Ilość miejsc ograniczona.

źródło: MOK

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?