SPIN

Gmina Siedlce i GOK w Chodowie nagrodzone

Aneta Borkowska poniedziałek, 25 listopada 2013, 13:35 Aktualnie

Gmina Siedlce otrzymała II nagrodę w kategorii „Gmina Wiejska powyżej 12 tysięcy mieszkańców” w konkursie „Mazowiecka Gmina Roku 2013” oraz tytuł Srebrnego Orła Mazowieckiego Biznesu i Mazowieckiej Firmy Roku 2013.

Gminny Ośrodek Kultury w Siedlcach z siedzibą w Chodowie otrzymał I nagrodę w kategorii „działalność kulturalna” w konkursie „Mazowiecka Firma Roku 2013” oraz tytuł Złotego Orła Mazowieckiego Biznesu i Mazowieckiej Firmy Roku 2013.

Gala podczas której wręczono nagrody odbyła się 23 listopada (sobota) w Warszawie. Statuetkę w imieniu gminy odebrał wójt Mirosław Bieniek,  a statuetkę  w imieniu GOK-u odebrał dyrektor Krzysztof Chromiński.

Organizatorami konkursu są: Mazowieckie Zrzeszenie Handlu, Przemysłu i Usług oraz Europa 2000 Consulting Sp. z o. o.

źródło: Ewa Kadłubowska-Warecka, sekretarz gminy/opr. ab
 

10 komentarzy

 1. No to dodano 8 lat temu

  Panie Chromiński, gratulacje.
  Oczywiście jeśli ta nagroda jest prawdziwą nagrodą i nie trzeba było wcześniej wpłacić kilkunastu tysięcy zł.

  • dr dodano 8 lat temu

   Trzeba było.

 2. do.....wiem swoje dodano 8 lat temu

  Brawo, brawo szczere gratulacje dla p.K.Chromińskiego.Skromny , nigdzie się nie afiszuje,za to robi swoje i to z takim skutkiem, że Orła przyznano za…Kulturę jaką tworzy w podsiedleckim Chodowie ! ( jak On to robi , że organizowanych imprez i Koncertów na wysokim poziomie zazdroszczą w Siedlcach ! ).Właściwy Człowiek na właściwym miejscu !

 3. Gratulacje dodano 8 lat temu

  A kiedyś ten GOK to była zapadła dziura ,nic się nie działo , wystarczyła zmiana dyrekcji i proszę , można – ? można . Gratulacje !!!!

  • serdel dodano 8 lat temu

   wcale nie widać, że "gratulacje" i "do…..wiem swoje" to te same osoby, wcale

 4. j dodano 8 lat temu

  Jedna statuetka 10 tysięcy x2= 20 tys. co to jest dla błysku

 5. mieszkanka chodowa dodano 8 lat temu

  A co sie w tej kulturze z chodowa tak dzialo? No prosze was!!!!! rzadnych koncertow na wieksza skale, ciagle ci sami ludzie, prywata goni prywate

 6. do mieszkanki chodowa dodano 8 lat temu

  Zgadzam się z Panią, ale żadnych to przez Ż….ale to prawda, Ci sami ludzie, rączka myje rączkę a dyrektor od siedmiu boleści wkroczył oficjalnie do grona, któremu kable wcześniej nosił…i co mu po tytułach…na weselach dalej gra..ale , w sumie na dobre miejsce trafił, bo słoma my z butów wystaje, więc na wsi się pewnie dobrzez czuje…czekajmy teraz na obchody "dnia buraka"..Orły, Kopry..MOKi, GOKi…jedna wieś,tylko narodu szkoda, któremu banda łysych grubasów chce robić KULTURĘ…

 7. Moki, Goki, Sroki i Mieszkanki… dodano 8 lat temu

  Byłem już na kilku imprezach w tym goku i jestem pod dużym wrażeniem. Skoro były owacje na stojąco, to chyba nie tylko mi się podobało. Po jednej z nich nawet wdałem się w pogawędkę z panem dyrem. Moje wrażenie? Gość skromny i na poziomie. Czytałem gdzieś, że skończył akadmię muzyczną. Kiedyś byłem na koncercie jego zespołu i naprawdę klasa, a wiem co mówię, bo też gram. To co tu czytam, to jakieś potłuczone brednie małych ludzi, którym nic się nie podoba. "Nic się nie dzieje, Szkoda narodu.., a to że zagrał wesele, że wiochmen i słoma z butów.., jakaś prywata, banda łysych grubasów…", itd. Polska rzeczywistość i wiejski kocioł. Wystarczy, że kogoś gdzieś pochwalą, docenią, żeby sąsiad (powiedzmy, że z Chodowa) nie mógł przeżyć z zazdrości. A ja będę trzymał kciuki, żeby w goku dalej szli w tym kierunku. Żadnych podobieństw do MOKów, ani Orłów nie widzę i chwała Bogu! W Siedlcach dyrektorzy muszą mieć partyjną legitymację, układy z Biskupem, albo przynajmniej żonę tancerkę… Pan Krzysztof z tego co wiem nie spełnia żadnego z tych wymogów i choć nie wszystkim się to podoba, to przynajmniej kulturze wychodzi na dobre i tak trzymać!

 8. peter dodano 8 lat temu

  Zgadzam się. Nagroda zasłużona. Dyrektor naprawde robi dobrą robotę. Tyle koncertów zorganizował w tym roku i to tyle za darmo! Mok i CKiS ma wiele wiecej kasy i robi mniej i płatne. Oby tak dalej!

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?