SPIN

Koncert zespołu „Monday Girls”

Aneta Borkowska poniedziałek, 25 listopada 2013, 09:21 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 5 grudnia (czwartek) o godz. 19. do Sali Białej na koncert zespołu „Monday Girls”.

Pięć niezwykłych kobiet na scenie… Występując razem, tworzą niesamowity klimat. Każda z osobna obdarzona innym głosem i temperamentem. Razem tworzą piękne, spójne brzmienie, dając słuchaczom ogromną porcję niezapomnianych emocji.

Zespół Monday Girls powstał niedawno z chęci stworzenia nowych i niecodziennych interpretacji bardziej lub mniej znanych standardów muzycznych, tworzenia ciekawych projektów i z miłości do śpiewania. Inicjatorkami powstania tego ensemblu są Urszula Borkowska, Patrycja Modlińska i Anna Chmielarz. W skład zespołu wchodzą muzycy młodego pokolenia, z dużym doświadczeniem scenicznym, nagrywający muzykę do filmów, śpiewający solo i w zespołach na wielu polskich scenach i estradach.

Cztery śpiewające panie: Patrycja Modlińska, Anna Chmielarz, Gosia Gąsior i Ola Troczyńska. Przy fortepianie zasiada Urszula Borkowska – pisząca również piosenki i aranżacje dla zespołu. Repertuar i styl wykonywanej przez zespół muzyki jest na pograniczu swingu i jazzu.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasach MOK przy ul. Pułaskiego 6 oraz Sienkiewicza 63.

źródło: MOK (reklama)

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?