SPIN

Staręga rozpoczął sezon

Aneta Borkowska poniedziałek, 2 grudnia 2013, 15:45 Sport

Siedlczanin Maciej Staręga ma za sobą pierwsze starty w biegach narciarskich Pucharu Świata. Zawodnik UKS-u Rawa Siedlce do tej pory zmierzył się ze sprintem i biegiem na dystansie 10 km.  

W piątek w fińskim Kuusamo narciarze zainaugurowali sezon sprintem. Maciej Staręga, sklasyfikowany najwyżej z Polaków nie przebrnął przez kwalifikacje i ostatecznie uplasował się na 32. miejscu ze stratą 0,24 sekundy do finałowej trzydziestki.

W sobotę też nie poszło mu najlepiej.  Podczas zawodów rozgrywanych techniką klasyczną na dystansie10 km siedlczanin zajął 81. miejsce.

9 komentarzy

 1. reklama dodano 8 lat temu

  Chyba na sesji jeden z Radnych zadał pytanie, w jaki sposób ten sportowiec reklamuje Siedlce za …… zł/m.
  Była odpowiedź?

  • sub dodano 8 lat temu

   idź rób zdjęcia

 2. siedlce dodano 8 lat temu

  Wielki Szacun, mimo iż radny Tomczuk zawsze Staręgów krytykował.

 3. śmiech dodano 8 lat temu

  Miasto podpisało umowę nie z Maciejem a z… ojcem tego chłopaka, byłym radnym z STSu i płaci mu jedyne 2000 zł za miesiąc za promocję Siedlec 🙂 Ciekawe gdzie i jak on promuje nasze piękne miasto?

 4. Adam Tomczuk dodano 8 lat temu

  Sprawuję publiczną funkcję po to , by służyć ludziom , a nie odwrotnie.Jestem całym sercem za sportem i mocno trzymam kciuki za Maćka siedlczanina, który wyjechał z Siedlec 8 lat temu , aby móc trenować.Jako radny muszę interweniować mimo że Staręga jest z STS-u , a nie przemykać oko .Dotyczy ul. Gąski Balbinki i Kopciuszka przekonałem radnych o niezasadności kupna tych działek .UKS Rawa otrzymuje od miasta rocznie187.000 zł, gdy dla niektórych klubów chcących pracować z dziećmi odmawia się 10000 zł.na rok.

  • siedlczanka dodano 8 lat temu

   Miło by było, gdyby wypowiedzi radnego były bardziej "składne", a nie takie chaotyczne, wszak to przedstawiciel społeczeństwa, przez które został wybrany. Każdy klub ma prawo złożyć wniosek i otrzymać dotację na działalność, nie wiem dlaczego RAWA tak kole w oczy?

 5. jkfoo dodano 8 lat temu

  a na przykład tak, że w tvp info padły dzisiaj słowa że biegi narciarskie w Polsce rozwijają się nie tylko w gminach górskich ale na także z dużym powodzeniem w Siedlcach.

 6. darek dodano 8 lat temu

  Panie Tomczuk i inni malkontenci ,weźcie się sami za jakiś sport na poziomie wyższym niż liga podwórkowa ,poznacie smak sukcesu i świat zwiedzicie…tylko weźcie się. A wszyscy zawodnicy i fani narciarstwa wiedzą ,że maciek jest z klubu wokół którego najwyższa górka ma 20 metrów. Poczekajmy ,wiemy gdzie jest Kasina Wielka ,poznają inni i Siedlce

 7. siedlczanka dodano 8 lat temu

  Do redakcji: To już koniec informacji na temat tego zawodnika? Staręga rozpoczął dopiero sezon, następne starty były tylko lepsze, o tym już nie piszecie? Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?