SPIN

Spektakl pt. „Przypadki Roberta R.”

Aneta Borkowska czwartek, 5 grudnia 2013, 11:34 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Centrum Kultury i Sztuki zaprasza 14 grudnia o godz. 19. na Galę zakończenia II Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych „Sztuka plus Komercja”, którą uświetni spektakl pt. „Przypadki Roberta R.”

„Przypadki Roberta R” to pełna szczerych wyznań muzyczna opowieść bohatera o jego marzeniach, tęsknotach, dokonaniach i postanowieniach, o perypetiach miłosnych, niespełnionych nadziejach, mniejszych i większych sukcesach, krótko mówiąc€“ o przypadkach życia. Spektakl muzyczny łączy w sobie lekkość programu estradowego z wykwintnością sztuki teatralnej. Dowcipna historia przeplatana jest niezwykle starannie dobranymi utworami i€“ piosenkami z repertuaru Robbiego Wiliamsa, Franka Sinatry czy Michaela Bubble, do których teksty specjalnie napisali m. in. Wojciech Młynarski, Jacek Cygan i Jacek Skubikowski. Oprócz śpiewu, właśnie teksty są mocną stroną przedsięwzięcia. Pisane w języku polskim są muzycznymi historiami, obrazkami świetnie współgrającymi z narracją.

Publiczność towarzyszy bohaterowi na zajęciach gimnastycznych w szkole podstawowej, na egzaminie do szkoły teatralnej, jest świadkiem pierwszego pocałunku, pierwszej bójki, pierwszego rozstania…, wspólnie z bohaterem przeżywa jego sukcesy odnoszone m. in. w klubie Vegas w … Budapeszcie… itd. To tylko niektóre z „mniej lub bardziej prawdziwych historii z życia Roberta R.”

obsada: Robert Rozmus i zespół „The Jobers” pod kierownictwem Marcina Partyki,
produkcja: Robert Rozmus,

źródło: CKiS (reklama)

Mamy do rozdania jedno podwójne zaproszenie na spektakl który odbędzie się o godz. 20. Każdy kto chce zdobyć bilet musi wysłać wiadomość korzystając z zakładki „KONTAKT” z hasłem Ale! TEATR.  Zgłoszenia należy przesłać do 10 grudnia do godziny 18.

!!!Nie zapomnij podać numeru swojego telefonu oraz imienia i nazwiska!!! Osoby o wygranej zostaną powiadomione telefonicznie a ich nazwiska zostaną dodatkowo opublikowane w tekście: Ogólnopolski Festiwal Teatrów Prywatnych program.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?