SPIN

„Gwiazdka Mikołaja” przeniosła się pod dach ZDJĘCIA

Beata Głozak sobota, 7 grudnia 2013, 22:45 Kultura

Miło, ciepło i przytulnie było wszystkim, którzy przyszli dzisiaj do sali „Podlasie” Miejskiego Ośrodka Kultury. Ze względu na pogodę „Gwiazdka Mikołaja” przygotowano pod dachem. Minus tej zmiany był jeden – mikołaje nie przyjechali na motocyklach.

Jak co roku w pierwszym tygodniu grudnia Miejski Ośrodek Kultury zorganizował jedną z ciekawszych imprez dla dzieci – „Gwiazdkę Mikołaja”. Do tej pory impreza zawsze odbywała się w centrum miasta, ale w tym roku pogoda pokrzyżowała organizatorom te plany. „Gwiazdkę” przeniesiono pod dach, ale takie to rozwiązanie podobało się dzieciom i dorosłym.

Jednych i drugich rozbawiał Krasnoludek Pikselek, a z powodzeniem pomagali mu w tym wykonawcy ze Studia Piosenki MOK i tancerze z Formacji Tanecznej MP Dance. Tradycyjnie podczas imprezy przeprowadzano konkursy i zabawy dla najmłodszych. Tradycyjnie też zjawili się na niej motocykliści z klubu Free Motors Bikers, którzy wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Mikołaje na motocyklach”.

Wszystkie zdjęcia

Komentarze (1)

  1. zainteresowana dodano 8 lat temu

    gdzie mozna zobaczyc galerie z tych wystepow? byl pan skaruz robil zdj gdzie mozna obejrzec?

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?