SPIN

„Opowieść Wigilijna” – dodatkowy spektakl

Aneta Borkowska czwartek, 12 grudnia 2013, 09:22 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

W sobotę (21 grudnia) o godz. 18:30 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce, na specjalne życzenie widzów wystawiony zostanie dodatkowy spektakl „Opowieść Wigilijna”.

Jest to najnowsza produkcja Centrum Kultury i Sztuki, którą wspólnie wykreowali artyści Teatru Tańca Caro Dance, Teatru Es oraz Chóru Miasta Siedlce. Reżyserem, choreografem i autorem scenariusza widowiska jest Iwona Maria Orzełowska. Będzie to już 22. odsłona spektaklu, który od czasu premiery zachwycił już ponad 7 tysięcy widzów.

Opowieść Wigilijna – jedna z najpiękniejszych historii świątecznych na świecie, wzruszająca przemiana skąpca w człowieka hojnego i dobrego dla innych, na podstawie znanego opowiadania Karola Dickensa, nawiązującego do Wigilii Bożego Narodzenia. Przed spotkaniem Duchów Bożego Narodzenia, Scrooge jest człowiekiem, dla którego pieniądze są najważniejsze, ale wówczas jego życie jest marne i nieszczęśliwe. Dopiero po wizycie dziwnych gości i refleksji nad swoim życiem, przekonuje się, że bogactwo nie daje radości, jeśli nie można się nim dzielić.

Około 80 artystów na scenie, znakomita muzyka, ciekawa choreografia, bogactwo ruchu i obrazu gwarantują fascynujące widowisko z głębokim przesłaniem, opowiadające o tym co w życiu jest najważniejsze.

Bilety w specjalnej przedświątecznej promocji – z 15% zniżką, do nabycia w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS. Szczegółowe informacje oraz rezerwacje biletów dostępne są pod numerem telefonu: 25 794 31 89. 

źródło: CKiS (reklama)

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?