SPIN

„Moc prezentów” w Miejskim Przedszkolu nr 27

Aneta Borkowska piątek, 13 grudnia 2013, 21:23 Społeczeństwo

W Miejskim Przedszkolu nr 27 z Oddziałami Integracyjnymi już od pięciu lat działa Teatr „Bajka” którego aktorami są nauczycielki z placówki. Premiera przygotowana jest raz w roku na Mikołajki dla przedszkolaków. W tym roku było to przedstawienie pt. „Moc prezentów”.

6 grudnia dzieci z przedszkola, z ogromnym zainteresowaniem obejrzały przedstawienie. Nauczycielki były tak ucharakteryzowane, że dzieci nie poznawały swoich pań. Było wiele radości, zabawy i śmiechu. Na zakończenie, tradycyjnie przyszedł Mikołaj i obdarował dzieci prezentami.

przedszkole 1Z przedstawieniem placówka gościnnie wystąpiła w Gminnym Ośrodku Kultury w Chodowie, a wczoraj, sama zaprosiła dzieci ze szkół podstawowych do których uczęszczają absolwenci przedszkola (Szkoły Podstawowej nr 10, 12 i 6).
Uczniowie z ogromnym zainteresowaniem obejrzeli przestawienie. Gromkimi brawami nagrodzili artystów, wspólnie z nami śpiewali finałową piosenkę „Siedlecki Mikołaj”.

W przedstawieniu udział wzięły:
Ewelina Pracz, Agnieszka Szymańska, Agnieszka Fiodorow, Wioletta Socha vel Głaz, Teresa Matwiejczyk, Małgorzata Szymczak, Aneta Kondraciuk , Anna Malacka, Beata Sitkowska. Reżyserem przedstawienia jest Pani Elżbieta Karpińska, a scenografię zaprojektowały i wykonały Panie Izabela Bareja i Agnieszka Krzyzińska.

autor: Anna Malacka, MP nr 27 z Oddziałami Integracyjnymi w Siedlcach / opr. ab

Komentarze (1)

  1. Iza dodano 8 lat temu

    A gdzie mieści się to przedszkole?

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?