SPIN

Turniej Siedleckiej Ligi Rugby Tag dla szkół podstawowych

Aneta Borkowska piątek, 13 grudnia 2013, 08:25 Sport

rugby caly

Miejski Klub Sportowy Pogoń Siedlce zaprasza 18 grudnia na pierwszy turniej Siedleckiej Ligi Rugby Tag  w ramach współzawodnictwa szkół podstawowych miasta Siedlce i powiatu siedleckiego. Początek zmagań o godz. 12.30.

Dzięki staraniom szkoleniowca grup młodzieżowych MKS Pogoń Siedlce – Rafała Matusiaka, przy wsparciu Polskiego Związku Rugby od roku szkolnego 2013/2014 poprzez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Siedlcach, Rugby Tag zostało włączone do systemu współzawodnictwa szkolnego na poziomie szkoły podstawowej.

W pierwszym turnieju halowym, który zostanie rozegrany na Hali Sportowej Agencji Rozwoju Miasta Siedlce ul. Prusa 6 w Siedlcach wystartują szkoły z Siedlec i powiatu siedleckiego. Dzięki uprzejmości sponsorów wszyscy uczestnicy otrzymają upominki związane z rugby, przekąski, a najlepsi  puchary i medale.

Celem turnieju jest promocja Rugby Tag zarówno w mieście Siedlce jak i w powiecie siedleckim, oraz wsparcie dla akcji Stop Zwolnieniom z WF-u.

źródło: Rafał Matusiak, MKS Pogoń Siedlce

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?