SPIN

Gala zakończenia II Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych

Aneta Borkowska niedziela, 15 grudnia 2013, 12:54 Ostatnie galerie

Wczoraj w Centrum Kultury i Sztuki odbyła się gala zakończenia II Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych „Sztuka plus Komercja” organizowanego przez Centrum Kultury i Sztuki oraz  Ale! TEATR. Podczas wieczoru wystąpił Robert Rozmus w koncercie „Przypadki Roberta R”. Poniżej przedstawiamy zdjęcia z imprezy.

 

6 komentarzy

 1. Rodzic dodano 8 lat temu

  I oczywiście na widowni sami swoi, chętnie bym przyszedł ale niestety nigdzie nie było plakatów. Wielka szkoda , multimedia plakatów występu CaroDens a my czujemy juz mdłości chcemy coś wiecej ale o tym to mało informacji a nawet wcale. Koniec – Orzelowski i teatr który uważa za swój powinien na koniec roku zrobic rachunek sumienia bo tak być nie może. Może jakiś donosił załatwi to szybciej.

  • lollipop dodano 8 lat temu

   Po pierwsze – piszesz "na widowni sami swoi", a na wydarzeniu nie byłeś/byłaś. Nie nadużywaj słów, skoro nie możesz poświadczyć ich prawdziwości! Po drugie – o tym wydarzeniu było widać i słychać od przynajmniej pół roku. Informacja w mediach, w repertuarze CKiS na stronie internetowej i w wersji papierowej, plakaty, folder całego festiwalu. Dlaczego pod płaszczykiem anonimowości zatajasz lub nie dostrzegasz pewnych faktów i ad personam atakujesz kogoś za nieprawdę przez ciebie zredagowaną. Rachunek sumienia przydałby się tobie drogi "rodzicu".

  • Majka dodano 8 lat temu

   to dziwne, że nic nie widziałeś skoro jesteś na tej stronie internetowej. tutaj było o całym festiwalu dużo ale nie ma to jak swoje frustracje bezmyślnie wylewać – nie szkoda Ci czasu na takie męczenie d*****y?

 2. anonimy piszą dodano 8 lat temu

  Mówią, że to nijaki "marian" pisze wszystkie złośliwe komentarze. Na jednym z forum chce uchodzić za męczennika władzy bo jest "zastraszany, śledzony i niszczony". Podobno jest znany z tego, że używa różnych pseudonimów.
  Niech pisze krytyka jest zawsze potrzebna.

 3. Ojej dodano 8 lat temu

  Nie dość Marian-Rodzicu ,że oszczerstwa ,kłamstwa i swoje frustracje tu wylewasz to jeszcze błędy ortograficzne i w pisowni nazw własnych piszesz.Żenujący jesteś …świadczy to o twojej nieudaczności i niedouczeniu .Żal..

 4. EKO dodano 8 lat temu

  Mam nadzieje, ze repertuar na 2014 rok będzie równie ciekawy i będziemy mogli oglądać sztuki w wykonaniu znanych i lubianych aktorów. Uwielbiam gre aktorska Krystyny Jandy oraz Janusza Gajosa.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?