SPIN

Ulica Poniatowskiego poczeka na lepsze czasy

Beata Głozak niedziela, 22 grudnia 2013, 21:48 Aktualnie

Nowe inwestycje okrojone do niezbędnego minimum i kontynuacja tych rozpoczętych – tak w wielkim skrócie można opisać plan działania miasta na rok 2014.

W projekcie przyszłorocznego budżetu nie znalazło się kilka inwestycji, o które w imieniu mieszkańców domagali się radni. Z braków środków finansowych nie będzie m.in. remontów lub budów ulic: księcia Józefa Poniatowskiego, Józefa Mireckiego, Władysława Reymonta i Jana Henryka Dąbrowskiego. Niedokończony pozostanie chodnik przy ulicy Romanówka nie będzie też parkingu wzdłuż ul. Żeglarskiej.

5 komentarzy

 1. Mirek dodano 9 lat temu

  I nie będzie niczego, jak miał zwyczaj mówić Kononowicz… Już raz miasto miało taki "nieinwestycyjny" budżet, na rok wyborczy 2006. W związku z fascynującym stanem wyżej wymienionych siedleckich ulic: mam propozycję: zamiast aut, niech Siedlczanie się przerzucą na dorożki, po bruku jak znalazł nie dość, że ekologicznie to jeszcze jakoś tak sentymentalnie.

 2. nic dziwnego dodano 9 lat temu

  Tak wlasnie wygladaja rzady kundelka w Siedlcach…

 3. siedlczanin dodano 9 lat temu

  brawo panowie radni (bezradni), p. prezydencie i p. skarbniku – widzę, że dbacie o finanse miasta (byleby tylko na pomnik prezydenciuna nie zabrakło….)

 4. oszczędny dodano 9 lat temu

  pieniądze wydane na projekty j.w. (np. Poniatowskiego) wyrzucone w błoto , może kundelek zapłaci z własnych …
  przykre, że nikt się nie patrzy na ręce kundelka, żadnej opozycji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! żadnej kontroli wydatków …

  ile projektów zapłaconych ze społecznych pieniędzy poszło na półkę , ile pracy urzędoli zmarnowano …

  kto poniesie za to odpowiedzialność ( może (…)zmodyfikowany Cylwik ? )

 5. jan dodano 9 lat temu

  Życzę włodarzom miasta, nagłej choroby i przejazdu karetką pogotowia po tych dziurach na Poniatowskiego, kasa od razu by się znalazła…

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?