SPIN

VIII Przedszkolny Festiwal „Szła Kolęda 2014”

Aneta Borkowska piątek, 27 grudnia 2013, 23:12 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 14 stycznia o godz. 10. na VIII Przedszkolny Festiwal Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świąteczno-Noworocznych „Szła Kolęda 2014”.

Celem festiwalu jest propagowanie działalności twórczej wśród dzieci w wieku przedszkolnym, rozwijanie umiejętności śpiewania solowego i zespołowego oraz pogłębianie wiedzy o tradycjach i zwyczajach obecnych w naszej kulturze narodowej.

Przedszkolaki będą prezentować jeden utwór: kolędę, pastorałkę lub piosenkę świąteczno-noworoczną w dowolnym języku. Może być to występ solo, w duecie lub z zespołem.  Jury będzie oceniać: dobór repertuaru, poziom warsztatu wykonawczego, oryginalność wykonania, ogólny wyraz artystyczny.

Warunkiem uczestnictwa w Festiwalu jest wypełnienie karty zgłoszenia (do pobrania na stronie MOK), którą należy przesłać do organizatora drogą elektroniczną do 10 stycznia (środa) na adres malgorzata.czeredys@mok.siedlce.pl bądź dostarczyć osobiście do Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach, ul. Pułaskiego 6.

Finaliści wystąpią w Koncercie Laureatów dnia 21 stycznia (wtorek) o godz. 18. w Sali Białej Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach, ul. Pułaskiego 6.

źródło: MOK (reklama)

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?