SPIN

Krzysztof Tchórzewski kolejny raz został najlepiej ocenionym politykiem z naszego regionu

Aneta Borkowska środa, 8 stycznia 2014, 19:02 Aktualnie

Krzysztof Tchórzewski, poseł Prawa i Sprawiedliwości to polityk z naszego regionu oceniony najwyżej przez użytkowników portalu dobrzypolitycy.pl. Najgorzej wypadł zaś poseł Jacek Kozaczyński z Platformy Obywatelskiej. Portal opublikował ranking corocznego konkursu „Dobry Gospodarz 2013”. Oceny wystawiane są przez jego czytelników.

W sejmowej pracy najlepiej wypadł Krzysztof Tchórzewski (PiS), który z oceną 3,25 uplasował się na miejscu 28. Trochę niżej, bo na miejscu 34 ulokowała się Stanisława Prządka (SLD) z oceną 3,23. Krzysztof Wawrzyniec Borkowski (PSL) znalazł się na miejscu 316 i uzyskał ocenę 2,70. Najgorzej wypadł przedstawiciel PO, czyli Jacek Kozaczyński, który z oceną 2,58 zajął aż 385 miejsce.

Jeśli wziąć pod uwagę te same oceny to na tle województwa wyniki przedstawią się następująco:
– 7 miejsce Karol Tchórzewski z oceną 3,54 (radny sejmiku wojewódzkiego),
– 11 miejsce Krzysztof Tchórzewski,
– 12 miejsce Prządka Stanisława,
– 61 miejsce Krzysztof Borkowski,
– 72 miejsce Kraska Waldemar,
– 83 miejsce Jacek Kozaczyński,

Reprezentujący nas w senacie Waldemar Kraska (PiS) z oceną 2,65 uplasował się na 82 miejscu.

 

24 komentarze

 1. XXX dodano 11 lat temu

  83 miejsce to wynik, ktory mowi sam za siebie. co taki czlowiek robi dla siedlczan – nic, potrafi sklucic, podzielic i nie dopuscic nowości, świeżości. Dobijanski powinien sie cieszyć bo to w dużej mierze jego zasługa ale nie tylko. Gdzie jest poseł Kalicki, ze nie zrobi porządku, szkoda bo Siedlce nie muszą być całkiem pod dyktando PiS. Jest dużo PO ale nie z takim wodzem. Czas na zmiany Platformo.

  • subiektywny-obiektywny dodano 11 lat temu

   Na tle sejmowej pracy 385. Posłów jest 460. Dwa zdania, a mówią więcej niż 1000 słów.

  • bardzo wiarygodny ranking... dodano 11 lat temu

   Głosował w nim ktoś z Was? Słyszał o tym rankingu ktoś z Was? A jeśli nie, to kto oddawał głosy? Syn posła pewnie ma odciski na palcach od klikania – siódme miejsce w województwie… ho, ho! Oceniany lepiej niż tata… ho, ho!

   A tak serio, to SPIN nadwyręża swą wiarygodność publikując takie materiały.

 2. Anonim dodano 11 lat temu

  Gratulacje Panie Pośle;
  Gratulacje Panie Radny;
  W pełni zasłużona opinia.
  83 miejsce dla Pana Kozaczyńskiego, to i tak dobre, ja osobiście dałbym ostatnie za jego nieróbstwo a także brak kultury wypowiedzi i wiele innych wad które posiada.

 3. leszek dodano 11 lat temu

  Gratuluje posłowi Tchórzewskiemu.Jestem dumny ze mamy takiego "faceta-z naszego miasta w Siedlcach " Zycze zdrowia i wielu jeszcze kadencji służby dla dobra nas wszystkich.Dziekujemy za to ,ze Masz Panie Tchórzewski zawsze czas dla siedlczan z różnymi problemami / kolejki do lekarzy-specjalistów,sprawy z ZUS-em stalinowskim,pracą itp.Otoczyłeś się ludzmi którzy w Twoim biurze znajdują porade,pomoc prawna,itp.Dlaczego ludzie lubią Posła Tchórzewskiego?. Bo jest serdeczny i pomocny szaremu obywatelowi.Dlatego drogi Pośle Krzysztofie Tchórzewski zawsze będę na Ciebie głosował wraz z całą rodziną Kozaczyński-porażka dla Nigo / ze Go wybrano/ ,dla siedlczan i państwa polskiego.Ten człowiek nie umie przemawiać, nie spotyka się z narodem /unika ludzi / i funkcjonuje zgodnie z zasadą- "tak jak Partia kazała zawsze głosowałem,lecz o tym że mam myśleć nigdy nie myślałem "Apeleje do Pana Kozaczyńskiego-oddaj mandat Posła Sejmu R.P-wstydu oszczędz !

  • od kiedy Kalicki jest posłem? dodano 11 lat temu

   I to w dodatku z PO.

   • od kiedy Kalicki jest posłem? dodano 11 lat temu

    to było do komentarza XXX przepraszam.

  • Roman dodano 9 lat temu

   Łupu cupu, łupu cupu…. to ja wierny Jarząbek…

 4. . dodano 11 lat temu

  To może ci nasi cudowni przedstawiciele zjednoczą siły w walce o A2 do Siedlec. Obawiam się, że jeżeli nie powstanie do 2020 r. to nie powstanie nigdy, bo środki unijne później będą znikome.

 5. gość dodano 11 lat temu

  Niech żyje i umacnia się ideologia PZPR, którą przed laty reprezentował Tchórzewski! Teraz Pisowiec?!

 6. Max dodano 11 lat temu

  Nie ma się czym cieszyć bo mało kto głosował w tych ocenach wielu nawet nie wie gdzie szukać takiego rankingu więc wystarczyło kilka działów w urzędzie skrzyknąć i miałby 1 miejsce 😀 Jak K.T jest niby taki dobry to świadczy tylko o tym że albo ranking jest niewiarygodny albo że niski jest poziom tych polityków jak tak marny polityk jak Poseł Krzysztof na czele.

  • serd. dodano 11 lat temu

   A Pan Kozaczyński to niby dobra opcja i dobry reprezentant?

 7. Andy dodano 11 lat temu

  To ciekawe, jak go słuchałem i oglądałem w TV piszę o pośle KT to koleś nie potrafi się wypowiedzieć, nie wiem kogo on reprezentuje tego jełopa co był kierownikiem ODRu w latach 2006-2008, umieszczonego teraz w mieście i podobnych typków. Sami towarzysze na miejscach medalowych jeśli biorąc młodego KT, który nie był w PZPR jak gość wspomniał ideologia PZPR umacnia się. Pozdrawiam

  • elektryk dodano 11 lat temu

   Widzę, że resortowe dzieci od razu działają. Jak można Tchórzewskiemu zarzucać, że był w PZPR?? To już szczyt obłudy i zakłamania. Myślę,że ANDY i GOŚĆ sami byli komunistami a teraz obrzucają błotem człowieka, który walczył z komuną. Nie ładnie, ale SBeckie metody są już znane i to nie przejdzie.

 8. Anonim dodano 11 lat temu

  Jaka praca na rzecz regionu taka ocena.Może tym (udającym polityków) w końcu to da coś do myślenia.Kozaczyński,który zjadł zęby na polityce wypadł najgorzej.Ale wszyscy mają to na co zasługują.Zyczę takiego wyniku w wyborach.

 9. fan dodano 11 lat temu

  A moja ulubiona Pani Poseł z naszego regionu K. Pawłowicz na którym miejscu?

 10. to jest efekt jedynek na litach wyborczych dodano 11 lat temu

  wygrywa mierny – ale wierny. W PO Kozaczyński, w PISie Pawłowicz, lub taka sz…a jak "agent Tomek".
  Swoja droga ciekawe na któym miejscu w tym "rankingu" jets ten goguś? Popularny jest przecież jak mało który posel.

 11. XXX dodano 11 lat temu

  Literowka, chodziło o posła Halickiego. Panie pośle czas przyjechać do Siedlec i podnieść prestiż PO i skończyć z tym co nie zostało oczyszczone.

 12. taki ranking... dodano 11 lat temu

  Taki ranking NIC dosłownie nie oznacza. Tchórzewski rządzi Siedlcami i decyduje o wszystkim. Jak I sekretarz. Synek Karol to V polityczna liga. Nie ten format i charakter. Gardłować w Sejmiku – żadna sztuka. Zawodowych osiągnięć – zero.

 13. echo dodano 11 lat temu

  Ten ranking jest tyle wart co i wymienieni politycy.

 14. Ajtam dodano 11 lat temu

  Teraz każda pasta do zębów, jogurt czy podpaska ma pochlebną opinię jakiegośtam instytutu czy zespołu specjalistów – taki marketing.

 15. emeryttformę. dodano 11 lat temu

  Zagłosuję na ludzi młodych, inteligentnych i widzących, że Europa się zmienia. Mam dosyć zaściankowości i przodowania w niechlubnych pierwszych miejscach ( śmieciowa choinka). Oczywiście na platformę.

 16. Archiwum Prywatne. dodano 11 lat temu

  Apel do leszka.Człowieku odudż się jaki Tchórzewski z naszego miasta,przecież on pochodzi z terenu Zbuczyna a do Siedlec przywiodła go łatwa kariera polityka,która trwa do dzisiaj a jego zasługi dla Siedlec są naprawdę wątpliwe a szczególnie o tym wiedzą kolejarze siedleccy

 17. ABC dodano 10 lat temu

  Tchórzewski nie byl w PZPR. Nie był w PZPR zwykłym działaczem komunistycznym. Jako inżynier był w nomenklaturze. To hańba, że dzisiaj pezetpeerowcy są posłami. Ba! Posłami PiS. Tchórzewski był też ministrem! Co na to Solidarność Siedlec?

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?