SPIN

Premiera spektaklu „O Piracie Buciorze, który zgubił skarb, a zyskał Przyjaciela” BRAK BILETÓW

Aneta Borkowska środa, 15 stycznia 2014, 09:00 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

o piracie buciorze plakat 1

W niedzielę (2 lutego) o godz. 16. na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbędzie się premiera spektaklu „O Piracie Buciorze, który zgubił skarb, a zyskał Przyjaciela” w reżyserii i z muzyką Waldemara Koperkiewicza, a w wykonaniu aktorów Teatru Es. Widowisko w ramach cyklu Rodzinna Niedziela w Teatrze.

Zapraszamy na wesoły spektakl, ze specjalnie napisaną muzyką i piosenkami, którego tematem jest odwaga i przyjaźń. Niezbyt odważny tytułowy pirat Bucior i jego gadatliwa i bardzo kolorowa Papuga żeglują po morzu, aż na pewnej wyspie spotykają innego Pirata, groźnego Kapitana Haka, który szuka skarbu. Hak jest straszny, wzbudza lęk, ale poczciwy Pirat znajdzie na niego sposób dowcipny i pomysłowy. Bucior przejdzie liczne próby siły i charakteru, by na koniec zrozumieć, że najbardziej wartościowym skarbem jest przyjaciel. A Papuga? Gada, gada, gada… Zobaczcie sami, co się jeszcze wydarzy w morskiej opowieści.

Świetna zabawa z bajecznie kolorowymi kostiumami, niespodziewanymi zwrotami akcji i zaskakującą puentą.

Autor tekstu: Stefan Szulc,
Reżyseria i muzyka: Waldemar Koperkiewicz,
Występują: Urszula Gotowicka, Maciej Czapski, Robert Protasewicz
Kierownik produkcji: Anna Harke,
Scenografia i kostiumy: Natalia Koperkiewicz,
Budowa scenografii: Zbigniew Kamiński,

Kolejna odsłona spektaklu odbędzie się 4 lutego o godz. 19. w ramach cyklu Studenckie Wtorki Teatralne. Rezerwacje i bilety do nabycia w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 794 31 89

tekst: CKiS (reklama)

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?