SPIN

Polimex-Mostostal: Zgoda na wydzielenie siedleckiego zakładu

Beata Głozak piątek, 17 stycznia 2014, 17:57 Aktualnie

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie spółki Polimex-Mostostal wyraziło zgodę na wydzielenie zakładu w Siedlcach.

Uchwałę przegłosowano w czwartek. Dotyczy ona wyrażenia zgody na wydzielenie i zbycie Segmentu Produkcja w Siedlcach, na rzecz spółki zależnej. Polimex-Mostostal prowadzi w Siedlcach działalność w zakresie zabezpieczeń antykorozyjnych, cynkowania ogniowego, produkcji krat pomostowych i wyrobów stalowych.

źródło: PMX

4 komentarze

 1. 888888 dodano 8 lat temu

  CZyli powrót do korzeni po co sie było łaczyc ,chyba tylko po to zeby wyzyłowac z Mostostalu kase i doprowadzic do upadlosci BRAWO stara kadro zarzadzajaca

 2. y. dodano 8 lat temu

  A budownictwo… ?

 3. Apoloniusz dodano 8 lat temu

  Ale co to znaczy dla pracujących w Siedlcach ?

 4. obserwator II. dodano 8 lat temu

  W chwili połączenia tych dwóch zakładów napisałem,że to nic nie przyniesie i połączenie zakładu dobrze prosperującego jakim był Mostostal z bankrutem Polimexem nie dało nic poza wydojeniem kasy i obsadzenia stołków różnymi prezesami i wypłatami dla znajomków i obsadzonych na stołkach.Tak wygląda kapitalizm zwłaszcza jak na górze czyli w rządzie siedzą zwykłe leszcze nie znające się na gospodarce i tylko liczą na znajomości to tak właśnie wychodzi nie tylko w Mostostalu ale i w innych spółkach na terenie miasta Siedlce pomino iż prezesikami są aktywiści powiązani z PiS.Od czasu upadku komuny nie było mądrego polityka,który cokolwiek by zrobił dla kraju dla miasta,owszem robią wszyscy jak za czasów PZPR czyli partyjniackie interesy z głośnym krzykiem to dla dobra narodu,mieszkańców i miast.Propaganda w stylu mistrza propagandy dr.Gebelsa-kłamstwo powtarzane sto razy staje się prawdą,a ile razy kłamali już nasi politycy bez względu na opcję polityczną i przynależność religijną.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?