SPIN

II Turniej Północno-Wschodniej Ligi Hokeja na Lodzie

Aneta Borkowska czwartek, 23 stycznia 2014, 08:41 Sport

W najbliższą niedzielę (26 stycznia) o godz. 10. rozpocznie się II Turniej Północno-Wschodniej Ligi Hokeja na Lodzie. Mecze zostaną rozegrane się na lodowisku Ośrodka Sportu Agencji Rozwoju Miasta w Siedlcach przy ulicy Bolesława Prusa 6.

hokej fot magda szewczukDo gry w II Turnieju przystąpią cztery zespoły: ADH Białystok, Icemen Mińsk Mazowiecki, Masters Giżycko oraz gospodarze STH Siedlce.

W roli faworyta wystąpią, prezentujący ostatnio świetną dyspozycje, Białostocczanie, którzy w pierwszym turnieju rozgrywanym w Giżycku pewnie pokonali Icemen Mińsk Mazowiecki 7:3 oraz STH Siedlce 5:3. Także ostatnie towarzyskie spotkanie z Masters Giżycko podczas finału WOŚP-u zakończyło się wynikiem 14:2(4:0, 4:0, 6:2) dla ADH. Nie da się więc ukryć, że będą faworytami niedzielnego boju.

Warto nadmienić, że czołówka klasyfikacji kanadyjskiej to zawodnicy Białostockiej drużyny. Jaśiński, Wojciula i T.Pachocki mają na swym koncie 11 bramek i 5 asyst, i to właśnie z ich strony przeciwnikom grozi największe niebezpieczeństwo.

Turniej będzie okazją dla graczy z Siedlec oraz Mińska Mazowieckiego na odwrócenie sytuacji w tabeli, a to z pewnością jest zapowiedzią bardzo emocjonujących spotkań.

Plan meczów II Turnieju Północno-Wschodniej Ligi Hokeja na Lodzie:
godz. 10. – STH Siedlce – Masters Giżycko,
godz. 11.45 – Icemen Mińsk Mazowiecki – ADH Białystok,
godz. 13.30 – Icemen Mińsk Mazowiecki – Masters Giżycko,
godz. 15.15 – STH Siedlce – ADH Białystok,

źródło: Siedleckie Towarzystwo Hokejowe / Fot. Magda Szewczuk

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?