Pogoń przegrała z Widzewem

Aneta Borkowska czwartek, 23 stycznia 2014, 10:24 Aktualnie

Wczoraj (22 stycznia) nasi piłkarze z MKP Pogoń Siedlce przegrali w Uniejowie w meczu sparingowym z ekstraligowym Widzewem Łódź 0:1.

W pierwszych minutach spotkania przewagę mieli biało-niebiescy, ale niestety nie udało się tego wykorzystać. Zrobili to notowani 2 ligi wyżej przeciwnicy i w siedemnastej minucie objęli prowadzenie. Bramkę strzelił testowany przez Widzew Marek Wasiluk.

Wczorajsze spotkanie dla podopiecznych Daniele Purzyckiego było kolejnym sparingiem siedlczan przed rundą wiosenną. Dwa poprzednie mecze w tym jeden z Koroną Kielce nasi zawodnicy wygrali. Kolejnym sparingpartnerem Pogoni będą Orlęta Radzyń Podlaski. Spotkanie to zostanie rozegrane w sobotę (25 stycznia) w Siedlcach.

źródło: MKP Pogoń / opr. ab