SPIN

Marszałek prosi o pieniądze na parking

Aneta Borkowska wtorek, 28 stycznia 2014, 16:01 Aktualnie

Z prośbą o pomoc finansową w utrzymaniu parkingu „Parkuj i jedź” przy Pl. Zdanowskiego w Siedlcach do władz miasta zwrócił się marszałek województwa mazowieckiego.

Prezydent wstępnie wyraził zgodę na przekazanie ponad 40 tysięcy złotych. Z rozliczeń dokonywanych przez zarządcę parkingu – Koleje Mazowieckie wynika, że przychody z parkingu pokrywają zaledwie ok. 1/10 kosztów jego utrzymania. Pozostałą część pokrywa samorząd województwa, ale jego kasa świeci w tej chwili pustkami. O przyznaniu dotacji podczas najbliższej sesji zadecydują radni.

9 komentarzy

 1. i co to będzie? dodano 8 lat temu

  Jest woda na młyn siedleckich władz.

 2. ??? dodano 8 lat temu

  Prawo i sprawiedliwość.
  To nie jest parking miasta więc dlaczego miasto ma płacić.

  Chyba w Łukowie zakończyła się sprawa o wyasfaltowanie odcinka 55 m z 600, drogi która była własnością prywatną.

 3. Rok Benkovic dodano 8 lat temu

  Jak marszałek nie ma kasy, to niech tnie koszty i przekaże Miastu budynek NKJO :))

 4. Kibic dodano 8 lat temu

  Kudelski to były ZSL powinien się dogadać z kolego z ZSL.

 5. Biedne Siedlce dodano 8 lat temu

  To on nie wie, że Siedlce też kasy nie mają. Co więcej są najbardziej zadłużonym miastem w Polsce 🙁

 6. ola dodano 8 lat temu

  Lepiej kasę przeznaczyć na uporządkowanie placu po hali PKP, a nie pakować w cudzą własność. Po hali przynajmniej dużo miejsca do parkowania.

 7. RAdek dodano 8 lat temu

  Panie Wojtku, ojcu i mężu, a może lepiej mężu i ojcu. Zamiast parking to może remont ulicy Śmiałej, co Twój kolego Strus cięzkim sprzętem rozwalił i oprócz samobójców, to już tylko mieszkańcy tamtędy jeżdżą. Pomyśl o przyszłych/niedoszłych wyborcach:p

 8. bankier dodano 8 lat temu

  bo ceny śmieszne mają – 20 zł za mc i 40 za kwartał – powinno być ze 3 razy drożej – teraz nie można kupić miejsca bo obstawione w dużej części przez pracowników kolei…

 9. da.02 dodano 8 lat temu

  Ale jaja bogaty prosi biedaka o forsę.To chyba jakaś kpina.Idżcie pod kościół może znajdziecie jeleni ,którzy wam coś dadzą.Tyle czasu pobieracie opłatę i nie macie żadnej analizy,to co za ciemniaki tym zarządzają.PO RAZ KOLEJNY NIE WLASCIWI LUDZIE NA STANOWISKACH.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?