SPIN

OCZAMI KOBIET – wygraj bilety na lutową odsłonę

Aneta Borkowska wtorek, 28 stycznia 2014, 18:16 Aktualnie, Kultura

oczami kobiet na luty

NoveKino Siedlce zaprasza na kolejną odsłonę cyklu „Oczami Kobiet”. Lutowe spotkania odbywać się będą jak zwykle w środy o godz. 19. Cena biletu to tylko 14 zł.

Portal SPIN jest patronem medialnym cyklu i z tej okazji mamy dla czytelników zaproszenia na każdy z wymienionych filmów:

5.02. – Sierpień w hrabstwie Osage – zgłoszenia do poniedziałku (do 3 lutego) do godz. 12.,

12.02. – Tajemnica Filomeny – zgłoszenia do poniedziałku (do 10 lutego) do godz. 12., (Partnerem wieczoru będzie Manufaktura EcoSpa & Wellness. W programie prezentacja bogatej oferty pielęgnacyjnej, pokaz masażu oraz wyjątkowe upominki dla gości wieczoru. Każda z pań otrzyma bezpłatne zaproszenie na regulacje brwi oraz hennę),

19.02. – Facet (nie)potrzebny od zaraz – zgłoszenia do poniedziałku (do 17 lutego) do godz. 12. (Wieczór filmowy poprzedzi spotkanie z Markiem Glinką, założycielem Szkoły Tańca Towarzyskiego. Dla wszystkich kinomanów jeszcze w karnawałowym nastroju  pokaz Salsy. Po krótkiej lekcji, wspólny taniec i nagrody taneczne dla najodważniejszych),

26.02. – Zimowa opowieść – zgłoszenia do poniedziałku (do 24 lutego) do godz. 12., (Przed pokazem filmu odbędzie się degustacja smacznych przystawek przygotowanych przez Zakład Aktywności Zawodowej w Siedlcach z ulicy Chopina 10).

Każdy kto chce zdobyć bilet musi wysłać wiadomość korzystając z zakładki „KONTAKT” i podać tytuł filmu. Jedno zgłoszenie na jeden film. !!!Nie zapomnij podać numeru swojego telefonu oraz imienia i nazwiska!!!

(reklama)

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?