SPIN

sesja miejska: Wiemy co będzie w miejscu tzw. śmieciowej choinki

Aneta Borkowska piątek, 31 stycznia 2014, 14:21 Aktualnie

– Mogę powiedzieć, że chcemy zrobić na tym rondzie promocję miasta w różnych aspektach dotyczących i rodzin wielodzietnych i starszych ludzi, naszych sportowców, naszych artystów i ludzi, którzy żyją i tworzą i mają talenty. Będziemy również mówić o segregacji odpadów i szeroko rozumianej ekologii – mówi Grzegorz Orzełowski, naczelnik biura prezydenta miasta.

Przypomnijmy, że szkielet choinki jaki teraz stoi na rondzie im. Marii Skłodowskiej-Curie to koszt własny poniesiony przez Zakład Utylizacji Odpadów w Siedlcach. Miasto mimo, że chce go wykorzystać nie ma zamiaru ponosić żadnych kosztów.

– Ta promocja będzie niosła także elementy segregacji i ekologii dlatego nie sądzę abyśmy my w jakikolwiek sposób odkupowali tę konstrukcję. Liczę, że wspólnymi siłami z ZUO będziemy coś tworzyli – mówi Orzełowski. – ZUO już dostał cięgi za koszty tej choinki – dodaje.

 

 

6 komentarzy

 1. Lolek dodano 8 lat temu

  Nowy pomysł nowa kasa po kieszeniach z portfela podatnika. Lepiej usuńcie to śmietnisko z ronda i zostawcie je w spokoju.

 2. atojakaśgrypsera dodano 8 lat temu

  … a co tam będzie???????

  • replika bitwy pod Grunwaldem dodano 8 lat temu

   wg. Jana Matejki

 3. zorientowany dodano 8 lat temu

  Jak to co będzie ? Wiadomo, można się domyślać, jezeli pomyslodawcą i zatwierdzającym projekty będzie naczelnik gabinetu….

 4. . dodano 8 lat temu

  Przydałaby się tam jakaś piękna śmieciowa konstrukcja.

 5. pewnie dodano 8 lat temu

  Pewnie promowane będą "rodziny".

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?