SPIN

Stefan Żeromski ubrany, bo zimno (FOTO)

Beata Głozak sobota, 1 lutego 2014, 15:34 Siedlce

Tuż po godz. 12.30 kilkunastu siedleckich rugbystów ubrało pomnik Stefana Żeromskiego. Pisarzowi założono czapkę, koszulkę i szalik klubowy. Miejski Klub Rugby i MKS „Pogoń” Siedlce Rugby włączyli się tym samym do ogólnopolskiej akcji „Ubieramy polskie pomniki, bo zimno”.

– My, jako siedleccy rugbyści dołożyliśmy do niej jeszcze hasło „Gdyby Stefan Żeromski żył w naszych czasach, na pewno grałby w rugby w Siedlcach”. Są z nami juniorzy w wieku 16-18 lat – powiedział nam trener juniorów rugby i radny miejski Paweł Narojek.

Dlaczego Żeromski nie ma ochraniaczy? – Bo zimą trenujemy bez nich poza tym gdyby grał w rugby, to grałby na pozycji łącznika młyna także barki nie byłyby mu potrzebne – dodał Paweł Kuligowski, trener kadetów i młodzików MKS Rugby Siedlce.

 

32 komentarze

 1. żenujące... dodano 7 lat temu

  żenujący popis bezradnego radnego

 2. teka dodano 7 lat temu

  Podziwiam gust naszego klubu i nadziwić się nie mogę… Prawie… jak "choinka" na ul. Warszawskiej 😉

 3. Ajtam dodano 7 lat temu

  Około 13 byłam w bibliotece i Żeromski już był "nagi". Ktoś ukradł szalik i czapkę? Czy to była tylko akcja do pamiątkowej fotografii?

 4. greg dodano 7 lat temu

  Jak wyszło słońce to widziałem, jak te rzeczy zdejmował i do szafy szchował.

 5. rugby kadet dodano 7 lat temu

  Trener Kula jest teraz w MKR a nie MKS ale że rugby łączy ludzi to i tak ta akcja była całkiem fajna,a ten Żeromski jakby został w ubraniu to zaraz jakieś nosy z Pułasia by go okradły z ciuchów i dalej marzłby całą zimę:)

 6. mw dodano 7 lat temu

  Stefan Żeromski, gdyby żył teraz , grał by w rugby z panem Narojkiem , pod warunkiem że posiadłby jego iloraz inteligencji , który oceniam na 0,03

  • Iza dodano 7 lat temu

   Martwi mnie fakt, że ludzie z jeszcze niższym IQ mają dostęp do internetu i mogą bezkarnie wypisywać co im ślina na język przyniesie. Obyś się człowieku nie ugryzł w język, bo się zatrujesz własnym jadem. Nie jestem z Sdl, mało mnie obchodzą radni, czy wybory, ale gdybym miała coś przeciwko komuś, miałabym kolokwialnie mówiąc większe jaja niż Pan i nie wypisywała tego na forum, tylko powiedziała wprost zainteresowanemu.

 7. do grega dodano 7 lat temu

  narojek zdjał rzeczy Stefanowi i schował do szafy???

 8. king dodano 7 lat temu

  A pomnika papieża rugbyści nie chcieli ubrać?

 9. pomysły dodano 7 lat temu

  Radny Narojek to ma pomysły na kampanię wyborcza, jak nie zegar,to ubiera pomiki,więcej takich radnych a w Siedlcach będzie dobrze???

  • Izabela dodano 7 lat temu

   Radny sam radnym nie został, wybrali Go ludzie, którzy uważali ową decyzję za słuszną. Co ma do tego zegarek czy ubieranie pomników, które btw. jest akcją ogólnopolską, a nie wymysłem rugbistów? Człowieku! Włącz myślenie.

 10. do pomysły dodano 7 lat temu

  jeśli Kaligula mianował senatorem swojego ulubionego konia to i Narojek może być Radnym….. 🙂 🙂 🙂

 11. Pogoń rugby dodano 7 lat temu

  Narojek jest zaje a to wy jesteście żenujący, widocznie sam jesteś bezradny skoro nie startujesz na radnego. Gdyby w Sdl można by było coś zorganizować to by nie zdejmowali z niego rzeczy w obawie że ktoś je ukradnie.

 12. Senior dodano 7 lat temu

  Zdrajcy zawsze pozostaną zdrajcami!!!

 13. jak dodano 7 lat temu

  jak narojek jest taki zaje..to daj mu buzi

 14. Narojek pamietasz co obiecales? dodano 7 lat temu

  Mialo byc odliczanie sekundowe na kazdych swiatlach w Siedlcach. I gdzie jest? Obiecales to na swojej ulotce wyborczej, ktora jeszcze posiadam.

  • Anna dodano 7 lat temu

   Założenie sekundników na każdych światłach jest nierealne i bezsensowne. Sekundnik został założony np. na skrzyżowaniu ul. Partyzantów, z ul. Zbrojną, co jest dużym plusem, gdyż tam często korkowało się skrzyżowanie, a po co sekundniki na wszystkich? To śmieszne, żeby robić sekundnik na każdym skrzyżowaniu i wydawać na to moje i Pani/a pieniądze.

 15. Pełowcom Stop dodano 7 lat temu

  Panie Radny Paweł N., niech Pan się lepiej zajmie w mieście konkretną robotą, widoczną i skuteczną pracą na rzecz miasta i mieszkańców, bo to jest zwykłe pośmiewisko, ubiera Pan pomniki i czai się na sweetfocię do lokalnej prasy. Niech Pan wymieni jakie ma Pan osiągnięcia z racji pełnionej funkcji, jest Pan ciałem społecznym dzięki nam, mieszkańcom.

  • Anna dodano 7 lat temu

   "Ubieramy pomniki", to ogólnopolska akcja, więc nie rozumiem nagonki na Pana Narojka, jakby sam sobie to wymyślił dla sławy. Ludzie znajdują byle pretekst by zmieszać człowieka z błotem, zwłaszcza osobę publiczną, bo anonimowo jest łatwiej.

 16. haha dodano 7 lat temu

  co niektórzy zmienili barwy klubowe

 17. asdsad dodano 7 lat temu

  a rękawiczki? 😛

 18. tzn? dodano 7 lat temu

  ubrali Stefana ..uśmiechneli się do foto i rozebrali Stefcia ?? a fuuuuuuu…

 19. Do Anny i Izy dodano 7 lat temu

  Narojek w swoich ulotkach wyborczych obiecywał założenie sekundowego odliczania na skrzyżowaniach Siedlec czyli obiecywał głupotę i rzecz śmieszną..dziękuję Aniu ,że zwróciłaś na to uwagę taka bezsensowna paplanina musi być skarcona.Masz racje nie będzie Nam półradny Narojek wydawał Naszych pięniędzy! Izunia masz rację i dlatego …wybór Narojka na Radnego jest dowodem słabości demokracji 🙂

 20. Bareja dodano 7 lat temu

  Panie radny Narojek.Jeśli chce Pan pozytywnie zaistnieć i ubrać ale nie pomnik bo, to może zrobić dziecko z przedszkola to może jakiegoś bezdomnego których coraz więcej widuję na Czerwonego Krzyża,Browarnej i Świrskiego?I naprawdę trochę oleju w głowie…

 21. no właśnie... dodano 7 lat temu

  Zbliżają się wybory i trzeba jakoś – no właśnie zaistnieć.Nie jest ważne co o Tobie piszą bądź mówią,ważne jest że jesteś na językach.

 22. greg dodano 7 lat temu

  Jedno co jest pewne to to, że S. Żeromski nie byłby hejterem. Żeby pisać, trzeba pisać z sensem. Co niestety nie każdemu się udaje.
  Siedzieć i tylko klepać w klawiaturę jest łatwiej, niż ubrać zmarźniętego pisarza ( było conajmniej -10`C).

 23. do greg dodano 7 lat temu

  Jeśli jesteś taki z sensem,to opisz mi proszę sens ubierania pomnika pisarzu.

 24. hehehe...do do grega dodano 7 lat temu

  sensu nie dostrzegasz? 🙂 przecież juz Ci greg wytłumaczył ,że było – 10'C i pomnikowi było zimno hahahahaha…najważniejsze ,że narojowi "slitaśna focia " została..na fb wrzuci! do grega..zapomniałeś o pomniku Łosia w parku..tez mu zimno! nieładnie nieładnie..zwierzątek się nie lubi ???

 25. greg dodano 7 lat temu

  No zrobiło się sympatycznie. Chce się żyć. Generalnie to jeszcze lepiej jest rozbierać. Lepsze i przyjemniejsze niż jechać jadem.

 26. do greg dodano 7 lat temu

  nie pisz bez sensu (aby coś napisać) tylko odpowiedz na moje pytanie powyżej-chyba że jesteś piszącym Narojem albo jego drugą połową.

 27. kompromis dodano 7 lat temu

  odpisz greg,no chyba że jesteś tym kim jesteś.

 28. Anonim dodano 7 lat temu

  Panie radny Pawle Narojku.Weź się Pan za robotę,a nie tylko podnosisz rękę jak trzeba a nie lawirujesz.Jesteś typowym gościem na wykorzystanie tego chorego czasu.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?