SPIN

Kto zwycięży w podsumowaniu roku sportowego 2013?

Aneta Borkowska poniedziałek, 3 lutego 2014, 16:38 Aktualnie

Wkrótce poznamy najlepszych sportowców minionego roku. W najbliższy piątek (7 lutego) w Sali Białej Miejskiego Ośrodka Kultury odbędzie się podsumowanie roku sportowego 2013. Tego wieczoru dowiemy się o najważniejszych osiągnięciach w poszczególnych dyscyplinach oraz inwestycjach miasta w zakresie kultury fizycznej.

Przypomnijmy, że laureatami ubiegłorocznej gali byli: lekkoatleta Tomasz Jaszczuk, lekkoatletka Paulina Cisłak oraz narciarz Maciej Staręga.

3 komentarze

 1. siedlczanka dodano 8 lat temu

  Maciej Staręga, nasz olimpijczyk!!!

 2. TIK -TAK dodano 8 lat temu

  Wybierzcie tych co grabią nasz budżet pod przykrywko sportu . Miasto ma inne zadania a prezydent to nie św. Mikołaj.

 3. Hala Łukowa dodano 8 lat temu

  Za KRP:
  "Zaczniemy (przyp. dot. budowy hali łukowej przy SP 10) wcześniej, jeśli zdobędziemy rządowe (dodam dla rozjaśnienie – czyli tego paskudnego Tuskowego Rządu PO + PSL, do którego się prezydent Siedlec już nie przyznaje, bo przecież nigdy niczego wielkiego od nich nie dostał) pieniądze na inny projekt – tak o budowie łukowej hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 10 wypowiadają się władze Siedlec. (…) Wiceprezydent Jarosław Głowacki mówi, że zapisano go w planach finansowych na rok 2015 (przyp. to po wyborach). Można go będzie przyspieszyć, ale pod pewnym warunkiem: – Ministerstwo Sportu ogłosiło w tym roku program rozwoju inwestycji sportowych. Jest w nim specyficzny warunek, mówiący że przy danym obiekcie powinien co najmniej przez trzy lata funkcjonować klub sportowych. Przejrzeliśmy to, co mamy w mieście i takim obiektem jest sala gimnastyczna przy Szkole Podstawowej nr 6 przy ulicy Sienkiewicza (…).
  AB Podlasie24.pl"

  Do Radnego Tomczuka: żeby Panu to przetłumaczyć z "ichniego" na "wasze" piszę: nie ma kasy na Pańską halę i co nam zrobisz? Zadowoliłeś się papierkiem od cukierka, w którym nigdy cukierka nie było. W tym roku nikt "niezależnej Waszmości" nie wpisze na listy wyborcze, więc to Pana ostatnia kadencja, a w budżecie na 2015 Halę się elegancko wytnie bo Pan już radnym nie będziesz. Na koniec tłumaczenia napiszę krótko: ha ha ha.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?