SPIN

Walentynkowy koncert „Miłość Ci wszystko wybaczy”

Aneta Borkowska poniedziałek, 3 lutego 2014, 10:08 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

walentynki 1

Centrum Kultury i Sztuki zaprasza 14 lutego o 19. na Walentynkowy koncert „Miłość Ci wszystko wybaczy” w wykonaniu Grażyny Brodzińskiej i Jacka Wójcickiego z towarzyszeniem Krakowskiej Orkiestry Kameralnej.

Piosenki okresu międzywojennego nigdy nie tracą uroku. Bo któż nie lubi gdy Eugeniusz Bodo śpiewa „Umówiłem się z nią na dziewiątą” lub nie wzrusza się na przejmującym i pełnym dramatyzmu utworze Hanki Ordonówny „Miłość Ci wszystko wybaczy”. W tę muzyczno- taneczno – filmową podróż w przeszłość zabiorą nas Gwiazdy wieczoru – Grażyna Brodzińska i Jacek Wójcicki.

Projekt ten inspirowany muzyką lat 20-tych i 30-tych, jest wynikiem tęsknoty za pięknem jakie towarzyszyło tamtym czasom. Dlatego został on zbudowany ze szczególną dbałością o doznania nie tylko muzyczne, ale również estetyczne. Ma na to wpływ oprawa muzyczna w nowych aranżacjach, jak również scenografia i piękne stylizowane suknie i klasyczne futra. Muzyczną wędrówkę do tamtych wspaniałych lat przeplatają niezapomniane, wzruszające jak i zabawne fragmenty z filmów międzywojennych takich jak: „Piętro Wyżej”, „Manewry Miłosne”, „Zapomniana Melodia”, „Szpieg w Masce”, „Paweł i Gaweł”.

źródło: CKiS (reklama)

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?