SPIN

O Piracie Buciorze, który zgubił skarb, a zyskał Przyjaciela

Aneta Borkowska środa, 5 lutego 2014, 10:49 Ostatnie galerie

W Centrum Kultury i Sztuki od niedzieli na Scenie Teatralnej wystawiany jest spektakl „O Piracie Buciorze, który zgubił skarb, a zyskał Przyjaciela” w reżyserii i z muzyką Waldemara Koperkiewicza, a w wykonaniu aktorów Teatru Es. Poniżej przedstawiamy zdjęcia z wczorajszego (4 lutego) występu.

 

3 komentarze

  1. informacja dodano 8 lat temu

    Bardzo dobry niskonakładowy spektakl dla dzieci z rodzicami.Dobra gra aktorów ( tak dobra jak profesjonalistów z W-wy). Przestrzenna dekoracja z rekwizytami stosowna do treści przedstawienia ( też niskonakładowa).No i NARESZCIE coś bez tańców.!

  2. Pantofelek CKiS dodano 8 lat temu

    Widzę, ze to portal dla zazdrośnikow. Sami o sobie piszecie. Zamiast cieszyć się ze macie różnego rodzaju spektakle. Lepsze i gorsze/ duże i małe formy/ spiewogry i taneczne/. Każdy jest potrzebny; Witraż, Reqiuem,u Ksiezny Oginskiej, Księżniczka Burgundy, koncert kolęd, tancbuda,pchla, sen nocy, itd. Pan Dyrektor niech rozwazy stworzenie forum dla pracownikow CKiS to przynajmniej bedą usprawiedliwieni pisząc w pracy. Jest ich tylu ze jak każdy coś napisze to z tego będzie spektakl " Adwentowy Spowiednik CKiS".

  3. każda sroka swój ogonek chwali ?? dodano 8 lat temu

    ojej a mogło być tak piknie, ale nie wytrzymała papużka ?

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?