SPIN

Siedleckie ronda nie zostaną puste

Beata Głozak wtorek, 11 lutego 2014, 16:21 Aktualnie

Najprawdopodobniej na wiosnę siedlczanie mogą spodziewać się kolejnych konstrukcji na miejskich rondach. Nad ich zagospodarowaniem pracuje biuro prezydenta, wydział dróg, ośrodki kultury i stypendyści prezydenta miasta.

Jak powiedział Grzegorz Orzełowski z UM Siedlce opracowywane są projekty i konkursy, ale problemem mogą być pieniądze, bo w tej chwili ani w budżecie biura ani wydziału dróg na te inwestycje środków nie ma.

13 komentarzy

 1. Nie ma! dodano 9 lat temu

  Na śmieciową choinkę były i to 20tyś. zł.
  Stypendyści dostali po 50-600 zł to teraz mogą "naginać" za darmo.

  • Nie ma! dodano 9 lat temu

   poprawka, 500-600

 2. Ot co dodano 9 lat temu

  Biuro Prezydenta zajmuje się projektami na zagospodarowaniem rond. TO JAKAŚ PARANOJA. Tyle problemów w Mieście a Orzełowski zajmuje się głupstwami. Grunland zrobił na rondzie KUPĘ ŚMIECI – to teraz Orzełowski, ośrodki kultury, stypendyści maja problem z rondem. Za co ci ludzie do ch…y biora publiczne pieniądze???? Ot pospolite ruszenie do zagospodarowania ronda!!!!!!

 3. Pomysł godny autorów dodano 9 lat temu

  Czyli po prostu IDIOTYCZNY!!! Nie mogę tego zrozumieć jakim trzeba być (…..) żeby wysuwać publicznie takie d…e pomysły. Na drodze, a w szczególności na skrzyżowaniu, do których należą i ronda kierowca powinien być skupiony i skoncentrowany na ruchu. A władze miasta i do tego Wydział Dróg, który powinien przede wszystkim dbać o bezpieczeństwo przez swą bezmyślność stwarzają sytuacje, które mogą grozić zdrowiu, a nawet życiu uczestników ruchu. Nie trzeba wykazywać się wielką wyobraźnią, żeby przewidzieć sytuację, w której kierowca na chwilę się zdekoncentruje i spowoduje kolizję potrącając pieszego lub innego uczestnika ruchu. Ale dla władz to nieistotne. Alleluja i do przodu. Niech się ludzie pozabijają, ale na rondzie musi być "cacy" i po "naszemu". W końcu rok wyborczy…..

  • ws dodano 9 lat temu

   A na co to mnożyć komentarze? Człowieku jesteś śmieszny. W tym temacie i w kilkunastu innych.

 4. Miś! dodano 9 lat temu

  Miś na każdym rondzie!!! On otworzy oczy niedowiarkom!

 5. a może dodano 8 lat temu

  po prostu posadzić rośliny, na sławnym rondzie np. jakieś pnące się po pozostawionej konstrukcji, zimozielone, tanie rozwiązanie na lata i nie będzie rozpraszało kierowców

 6. Ja pitolę dodano 8 lat temu

  Czy biuro prezydenta nie ma innych problemów????
  Arogancja i pewność siebie piosowców przechodzi wszelkie wyobrażenie.

 7. oj tam oj tam dodano 8 lat temu

  Portrety miłościwie nam panującym przez ostatnie 8 lat i od razy kampania załatwiona, radni przeprowadzą negocjację, kto na którym rondzie i będzie zgoda.

  • dobry pomysł dodano 8 lat temu

   Może podyskutujmy czyje portrety na którym rondzie?

 8. WYBORY dodano 8 lat temu

  Czy to będzie miejsce prezentacji rządzących i wpływowych RODZIN w Siedlcach,wszak niedługo mnóstwo różnych WYBORÓW ?

 9. dekorator dodano 8 lat temu

  Najtrafniejszy pomysł to posadzenie roślin ozdobnych na rondach, żadnych dekoracji typu śmieciowa choinka. Zbędne konstrukcje należy rozebrać – niech nie rozpraszają kierowców ani pieszych.

 10. * * * dodano 8 lat temu

  "Ronda nie zostaną puste" – szkoda że głowy władz miasta pozostają puste

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?